captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Emigrantai“: turtai Tenerifėje ar meilė Norvegijoje?

Jau daugiau nei trisdešimt metų į Ispanijai priklausančią Tenerifės salą keliasi tie žemyninės Europos gyventojai, kuriems pritrūko saulės ir pabodo dirbti. Emigravę jie pradeda naują gyvenimo etapą, kurio metu tiesiog atostogauja.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Jau daugiau nei trisdešimt metų į Ispanijai priklausančią Tenerifės salą keliasi tie žemyninės Europos gyventojai, kuriems pritrūko saulės ir pabodo dirbti. Emigravę jie pradeda naują gyvenimo etapą, kurio metu tiesiog atostogauja. Žinoma, kad toks planas pavyktų, banko sąskaitose reikia sukaupti po kelis ar net keliasdešimt milijonų. Antradienį 21:15 LRT televizijos „Emigrantų“ laida kviečia iš arti pamatyti, kaip gyvena tikri milijonieriai.

Tokius žmones kiekvieną dieną Tenerifėje pasitinka lietuvaitė Viktorija Diglytė. Jau trejus metus ji darbuojasi nekilnojamo turto sferoje, kaip agentė ir teisininkė. Merginos dėka namus Tenerifėje surado Belgijos, Olandijos, Italijos, Prancūzijos, Rusijos, Ukrainos ir Lietuvos turtuoliai. Savo sumanumo ir darbštumo dėka mergina įsitvirtino darbo rinkoje bei greitai adaptavosi naujoje šalyje. Net dėl didesnio atlyginimo karjeros Vilniuje dabar pradėti ji nenorėtų. „Tapau priklausoma nuo saulės”, – juokauja Viktorija.

Kita laidos herojė Renata – meilės emigrantė, kuri prieš dvylika metų į Norvegiją atvyko pas mylimąjį Kristijoną. Norvegas Kristijonas – Lietuvos patriotas, kuris domisi mūsų šalies istorija, žmonėmis ir nesikuklina parodyti ištatuiruotą Lietuvos Vytį ant savo rankos. Iš meilės Lietuvai Renata ir Kristijonas vykdo labdaringą veiklą ir kuo galėdami padeda Lietuvoje esantiems vaikų namams, ligoninėms bei jaunimo organizacijoms.

Meilės ir turtų emigrantai – antradienį 21:15 per LRT televiziją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...