captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lengvi pinigai“ (Cash)

Prabangaus gyvenimo malonumus dievinantis Kešas – stambių aferų  meistras. Jam sekasi įgauti turtingų verslininkų pasitikėjimą ir reikiamu momentu palikti juos ant ledo, o savo kišenes ir banko sąskaitas pripildyti solidžių sumų.

Prabangaus gyvenimo malonumus dievinantis Kešas – stambių aferų  meistras. Jam sekasi įgauti turtingų verslininkų pasitikėjimą ir reikiamu momentu palikti juos ant ledo, o savo kišenes ir banko sąskaitas pripildyti solidžių sumų. Perpratę jo apgaulę konkurentai nužudo jo jaunesnįjį brolį ir Kešui nelieka nieko kito, kaip tik atkeršyti – įžūliai apvogti brolį nužudžiusią gaują. Prie Kešo prisideda patyręs vagis Maksimas ir neeiliniais kriminaliniais talentais bei grožiu apdovanota jo duktė Garans. Kešas ir Maksimas imasi planuoti neregėto masto aferą – pavogti deimantus Monake. Kartu su jais Džiulija – infiltruota slaptoji policijos agentė, kuri turi užduotį – sužlugdyti Kešo ir Maksimo vagystę.

Galima teigti, kad šis filmas – prancūziško stiliaus „Oušeno vienuoliktukas“. Juostą vien Prancūzijoje pasižiūrėjo milijonas žiūrovų.

Kriminalinė komedija

Prancūzija

2008

N-14

Režisierius: Eric Besnard

Vaidina: Jean Dujardin, Jean Reno, Valeria Golino, Alice Taglioni, François Berléand, Caroline Proust

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...