captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lengvi pinigai“ (Cash)

Prabangaus gyvenimo malonumus dievinantis Kešas – stambių aferų  meistras. Jam sekasi įgauti turtingų verslininkų pasitikėjimą ir reikiamu momentu palikti juos ant ledo, o savo kišenes ir banko sąskaitas pripildyti solidžių sumų.

Prabangaus gyvenimo malonumus dievinantis Kešas – stambių aferų  meistras. Jam sekasi įgauti turtingų verslininkų pasitikėjimą ir reikiamu momentu palikti juos ant ledo, o savo kišenes ir banko sąskaitas pripildyti solidžių sumų. Perpratę jo apgaulę konkurentai nužudo jo jaunesnįjį brolį ir Kešui nelieka nieko kito, kaip tik atkeršyti – įžūliai apvogti brolį nužudžiusią gaują. Prie Kešo prisideda patyręs vagis Maksimas ir neeiliniais kriminaliniais talentais bei grožiu apdovanota jo duktė Garans. Kešas ir Maksimas imasi planuoti neregėto masto aferą – pavogti deimantus Monake. Kartu su jais Džiulija – infiltruota slaptoji policijos agentė, kuri turi užduotį – sužlugdyti Kešo ir Maksimo vagystę.

Galima teigti, kad šis filmas – prancūziško stiliaus „Oušeno vienuoliktukas“. Juostą vien Prancūzijoje pasižiūrėjo milijonas žiūrovų.

Kriminalinė komedija

Prancūzija

2008

N-14

Režisierius: Eric Besnard

Vaidina: Jean Dujardin, Jean Reno, Valeria Golino, Alice Taglioni, François Berléand, Caroline Proust

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close