captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mūsų laisvės metai. 1993. II dalis“

1993 – ieji. Tai buvo metai, kai Lietuvą paliko svetimos šalies kariuomenė, kai ko ne visa Lietuva sekė pirmojo lietuviško serialo „Giminės“ siužetą, kai televizijos, naujos ir senos, siūlė vakarietiškus filmus ir lietuviškas pramogines laidas.

1993 – ieji. Tai buvo metai, kai Lietuvą paliko svetimos šalies kariuomenė, kai ko ne visa Lietuva sekė pirmojo lietuviško serialo „Giminės“ siužetą, kai televizijos, naujos ir senos, siūlė vakarietiškus filmus ir lietuviškas pramogines laidas. Kai nustebindavo tautiečių ryžtas – įkopti į Everestą, apiplaukti Horno ragą... Kai vyko spalvingiausias renginys „Life“, o žymiausios pasaulio teatro trupės vyko į šalį, kuri sugriovė Sovietų Sąjungą.

Valdas Vitkauskas apie Everestą ir tai, kas padarė šį žygį įmanomu, Antanas Šurna – ne tik apie seksą, bet ir apie scenaristų gudrybes,  Rūta Vanagaitė – apie tai, kaip kavos kvapu pavyko prikviesti sėmę, Arūnas Valinskas – apie azartą ir pinigus.

Nepriklausomybė skaičiavo ketvirtuosius metus, kai keli šimtai savanorių pasitraukė į mišką. Net ir dabar šiurpu, kas galėjo nutikti ir ko išvengėme. Po 20–ies metų, politikai pripažįsta, kad dar ne visi taškai sudėti šioje istorijoje, o emocijos vis dar labai gyvos. Studijoje buvo išties karšta.

Vedėjai Edita Mildažytė ir Audrius Siaurusevičius.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...