captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Auksiniame balse“ – operos aukštumos

Šį šeštadienį vienintelio Lietuvoje gyvo garso konkurso „Auksinis balsas“ dalyviai iš kasdienybės rutinos žiūrovus perkels į operos aukųtumas. Tarp komisijos narių – dar „Auksiniame balse“ neteisėjavusi operos solistė Sigutė Stonytė.
Dainininkė Karina Krysko-Skambinė. DELFI nuotr.
Dainininkė Karina Krysko-Skambinė. DELFI nuotr.

Šį šeštadienį vienintelio Lietuvoje gyvo garso konkurso „Auksinis balsas“ dalyviai iš kasdienybės rutinos žiūrovus perkels į operos aukštumas. Tarp komisijos narių – dar „Auksiniame balse“ neteisėjavusi operos solistė Sigutė Stonytė.

Projekto lyderei Vilijai Matačiūnaitei operos vakarą komisija buvo negailestinga. O kaip jos pasirodymą įvertins žiūrovai?

Tuo tarpu anksčiau aukštais įvertinimais neišsiskyrusi Karina Krysko-Skambinė, atlikusi ariją ir Franzo Leharo operos „Giuditta“ iš komisijos sulaukė daugiausia liaupsių. Gal Lietuvoje gimsta nauja operetės žvaigždė?

„Auksinio balso“ dalyvių gretas papildė ir negaluojančią Laurą Zigmantaitę projekte pakeitusi Indrė Anankaitė-Kalašnikovienė, klasikinio dainavimo magistrantė, dainuojanti Nacionaliniame operos ir baleto teatre.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...