captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Sutrikusi Ana“

Ana – graži, dar nesugadinto tyro charakterio aštuoniolikmetė, su vokiečiu tėvu Klausu gyvenanti Ibisos saloje. Savo laisvą dvasią ir aistringą meilę gyvenimui ji išlieja spalvinguose ir gana naiviuose paveiksluose. Atsitiktinė pažintis su kosmopolite menų globėja Žiustina, atkreipusia dėmesį į jos piešinius, visiškai pakeičia Anos gyvenimą.  
Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Ana – graži, dar nesugadinto tyro charakterio aštuoniolikmetė, su vokiečiu tėvu Klausu gyvenanti Ibisos saloje. Savo laisvą dvasią ir aistringą meilę gyvenimui ji išlieja spalvinguose ir gana naiviuose paveiksluose. Atsitiktinė pažintis su kosmopolite menų globėja Žiustina, atkreipusia dėmesį į jos piešinius, visiškai pakeičia Anos gyvenimą. Moteris pakviečia merginą kartu su ja vykti į Madridą ir ten tobulinti savo gebėjimus. Gyvybingas miestas, kūrybiška aplinka ir talentingi, linksmi žmonės – dailininkės gyvenimas kupinas naujų atradimų, tačiau kartu su jais iš merginos vidaus veržiasi ir kita, dar neatrasta jos pusė. Staiga užklumpančios vizijos atveria Anai jos pačios baimes, praeities gyvenimus, susipynusius su per amžiais gyvavusiais mitais ir nepažįstamais žmonėmis. Mergina turi išmokti susidoroti su jų keliama įtaka, tačiau ar įmanoma įveikti savo pačios maištingą sielą? 

Elito kinas

„Sutrikusi Ana“

(Caótica Ana)

Drama, Ispanija, 2007

N-14

Režisierius: Julio Medem 

Vaidina: Manuela Vellés, Charlotte Rampling, Bebe, Nicolas Cazalé, Asier Newman, Matthias Habich, Lluís Homar, Gerrit Graham, Antonio Bellido, Raúl Peña, Leslie Charles  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...