captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Vieša paslaptis“: kam dirbti, jeigu pinigų ir taip duoda?

Darbas žmogų puošia – seną ir iki gyvo kaulo įgrisusią patarlę, šiandien galima perfrazuoti į „kam dirbti, jei pinigų ir taip duoda“. Ne mama, ne tėtis, o valstybė. Tereikia tik ateiti į valdišką įstaigą, sutvarkyti vieną kitą popierių, atsidaryti banko sąskaitą ir laukti.  
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Darbas žmogų puošia – seną ir iki gyvo kaulo įgrisusią patarlę, šiandien galima perfrazuoti į „kam dirbti, jei pinigų ir taip duoda“. Ne mama, ne tėtis, o valstybė. Tereikia tik ateiti į valdišką įstaigą, sutvarkyti vieną kitą popierių, atsidaryti banko sąskaitą ir laukti. „Vieša paslaptis" apsilankė darbo biržoje, kur knibždėte knibžda bedarbių. Apsimetę darbdaviais, laidos žurnalistai bedarbiams pabandė pasiūlyti nesudėtingą darbą – už 600 litų keturias valandas per dieną šluoti sniegą. Manote, daug buvo norinčių uždirbti?

Kita tema: perkamiausias Lietuvos gyventojų maisto produktas – virtos dešrelės. „Vieša paslaptis" parduotuvėse aptiko tokių, kurių sudėtyje – net du trečdaliai... ne mėsos, o įvairiausių pakaitalų. Tačiau ir likusią dalį mėsa pavadinti sunku – tai nuogramdos nuo paukščių kaulų, plėvės ir kremzlės. Šie subproduktai naudojami ir šunų bei kačių maistui gaminti. Kaip pasijuto žymus Vilniaus kulinaras Linas Samėnas, išsiviręs ir paragavęs mūsų pasiūlytų dešrelių?

Laida „Vieša paslaptis" – ketvirtadienį, vasario 28 dieną 19.45 per LRT televiziją. Vedėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...