captcha

Jūsų klausimas priimtas

Benedikto XVI atsisveikinimas su visuomene – tiesiogiai per LRT televiziją

Po šoką sukėlusio paskelbimo apie atsistatydinimą, trečiadienį popiežius Benediktas XVI paskutinį kartą kreipsis į visuomenę kaip Šventasis Tėvas. 85-erių metų popiežiaus atsisveikinimą su visuomene Šv. Petro aikštėje Vatikane tiesiogiai transliuos LRT radijas ir LRT televizija.   
Popiežius Benediktas XVI. EPA-ELTA nuotr.
Popiežius Benediktas XVI. EPA-ELTA nuotr.

Po šoką sukėlusio paskelbimo apie atsistatydinimą, trečiadienį popiežius Benediktas XVI paskutinį kartą kreipsis į visuomenę kaip Šventasis Tėvas. 85-erių metų popiežiaus atsisveikinimą su visuomene Šv. Petro aikštėje Vatikane tiesiogiai transliuos LRT radijas ir LRT televizija. Transliacijos pradžia – 11.20 val. (komentuos monsinjoras Robertas Šalaševičius, kunigas Darius Trijonis ir žurnalistė Rūta Tumėnaitė).

Apie didžiausią pastarojo meto aktualiją kviečiame klausytis profesionalų komentarų trečiadienį nuo pat ryto LRT radijo laidose „Ryto garsai“ (nuo 8.15 val.) ir „Aktualijų studija“ (11 val.) bei LRT televizijos laidoje „Laba diena, Lietuva“ (nuo 12.45 val.)

Kiek anksčiau Popiežius Benediktas XVI atsisveikindamas su Romos vyskupijos kunigais paragino siekti tikro atsinaujinimo Katalikų Bažnyčioje ir pasakė, kad po atsistatydinimo nuo vasario 28-osios bus nematomas pasauliui.

Konservatyvių tradicijų saugotoju vadintas Popiežius sukrėtė katalikiškąjį pasaulį atsistatydinimu. Kokia buvo Benedikto XVI įtaka tikintiesiems lig šiol ir kokia bus bažnyčiai ateityje? Apie tai diskutuos LRT televizijos laida „Teisė žinoti“ trečiadienį 21.15 val. Tarp Ritos Miliūtės pašnekovų – vyskupas Gintaras Grušas ir kunigas Gediminas Jankūnas, knygos apie Benediktą XVI anglų kalba autorius. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...