captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Durys atsidaro“...į Knygų mugę!

Prasidėjo keturioliktoji Vilniaus knygų mugė. Kaip ir kasmet pažerianti galybę renginių, diskusijų, ir žinoma – knygų. Šioje mugėje pristatomos trys LRT žurnalistų knygos. Trys visiškai skirtingi autoriai ir visiškai skirtingos knygos.
Laidos vedėja Lolita Bytautaitė.
Laidos vedėja Lolita Bytautaitė.

Prasidėjo keturioliktoji Vilniaus knygų mugė. Kaip ir kasmet, pažerianti galybę renginių, diskusijų, ir žinoma – knygų. Šioje mugėje pristatomos trys LRT žurnalistų knygos. Trys visiškai skirtingi autoriai ir visiškai skirtingos knygos.

Apie tai, kas bendražmogiška ir aktualu ne tik vengrams ar lietuviams, apie tokią pat biurokratiją ne tik žemėje, bet ir kitame pasaulyje. Jo vardas Lilijomas. Jis – karuselės prižiūrėtojas. O pasisukti jo gyvenimo karuselėje kviečia vengrų režisierius Laszlo Bagossy   Nacionaliniame dramos teatre. 

Lenkija, Norvegija, Belgija, Italija, Rusija, Malta, Kinija, gimtoji Lietuva – ir kone visi rankų pirštai užlenkti. Tačiau pirštai Jurgiui Aleknavičiui ne tam, kad skaičiuotų kur ir kokiose koncertų salėse pabuvojo, o tam, kad skambinant fortepijonu prikeltų Bethoveną, Chopiną ar Ferencą Lisztą. Jaunas menininkas Jurgis Aleknavičius, apie kurį kalbant tikrai ne vienas užlenks pirštą, vardindamas pačius talentingiausius.

Durys įprastai ir plačiai atsiveria – šeštadienį  11 valandą. Jas atveria Lolita Bytautaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...