captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Patologija“ (Pathology)

Tedas Grėjus, su pagyrimu baigęs Harvardo medicinos mokyklą ir gavęs galimybę dalyvauti vienoje prestižiškiausių patologijos programų, atvyksta į Vašingtono ligoninę ir pradeda dirbti su jaunų teismo medicinos ekspertų komanda.

Tedas Grėjus, su pagyrimu baigęs Harvardo medicinos mokyklą ir gavęs galimybę dalyvauti vienoje prestižiškiausių patologijos programų, atvyksta į Vašingtono ligoninę ir pradeda dirbti su jaunų teismo medicinos ekspertų komanda. Gabų naujoką greitai pastebi elitinės grupelės lyderis Džeikas ir pakviečia dėtis prie jų. Ši draugija net savo laisvas nuo darbo valandas skiria profesijai. Galima būtų džiaugtis tokiais atsidavusiais jaunais specialistais, jei... jų laisvalaikis nebūtų suteptas krauju.

Elitinė grupelė po darbo valandų renkasi apleistame ligoninės flygelyje ir vykdo įmantrias žmogžudystes. Pamažu, nė pats to nesuvokdamas, Tedas įsitraukia į šiurpią veiklą, nes susižavi aistringa gražuole bendradarbe, kuri irgi priklauso slaptajai draugijai. Kai atsipeikėja, trauktis per vėlu – jis jau vienas iš jų. Supratęs, kur įsivėlė, jaunasis patologas nusprendžia bėgti nuo savo naujųjų draugų, bet nė viena slapta draugija taip lengvai savo narių nepaleidžia. Tedui teks pasitelkti visą sumanumą ir jėgas juos pergudraujant – jis gali tapti naująja jų auka.

Trileris

JAV

2008

S

Režisierius: Marc Schoelermann

Vaidina: Milo Ventimiglia, Michael Weston, Lauren Lee Smith, Alyssa Milano, Dan Callahan, Johnny Whitworth, Mei Melançon, Keir O'Donnell, John de Lancie, Sam Witwer, Deborah Pollack, Larry Drake, Mary Grace

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...