captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“: susitikimas valdiškuose namuose po 36 metų...

Antradienio vakarą istorija apie vienijančią patirtį. Praėjusių metų vasarą, Kuršėnuose,  po vienu stogu rinkosi būrelis pusamžių vyrų ir moterų. Buvusių bendradalių ir bendramokslių, prieš 36 metų užvėrusių vaikų globos namų duris.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Antradienio vakarą istorija apie vienijančią patirtį. Praėjusių metų vasarą, Kuršėnuose,  po vienu stogu rinkosi būrelis pusamžių vyrų ir moterų. Buvusių bendradalių ir bendramokslių, prieš 36 metų užvėrusių vaikų globos namų duris. Niekas jų neklausė, kur nori ar gali eiti. Niekas nesidomėjo, kokie jų ateities ketinimai, svajonės ar lūkesčiais. Iškaišiojo ką kur – į skirtingas profesinės technikos mokyklas, technikumus – ten, kur buvo vietų. Dažnas iš jų dar neturėjo nė 18-kos.

Po 36 metų jie rinkosi į savo vaikystės namus. Kad ir valdiškus, bet savus. Juk kitokių neturėjo. Tad nekeista, kad kai kurie į šį susitikimą atvyko net iš svečių valstybių. Ne visi vienas kitą pažino. O pažinę, stebėjosi, kaip greitai pralėkė trys dešimtys metų ir džiaugėsi, kad nei vienas iš jų nepatraukė gimdytojų keliais. Tarsi perkirto nelemtų pasekmių grandinę. Tačiau kai kas ir liūdino. Bene labiausiai tai, kad ne visus, kuriuos norėjo, tąkart galėjo pamatyti. Trūko keturių. Ir niekas nežinojo, kur jie?

Vedėja Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...