captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Taksiukas“ (Wiener-Dog)

Po sunkios ligos sveikstančiam berniukui padovanota taksiukė ne tik primena, kaip džiaugtis šia akimirka, bet ir padeda perprasti keisto ir sudėtingo gyvenimo pamokas. Kai geraširdė keistuolė Dona iš veterinaro kabineto išgelbėja užmigdyti ruošiamą keturkoję ir sutinka savo mokyklos laikų simpatiją, visi kartu jie leidžiasi į pokyčius žadančią kelionę nežinoma kryptimi.

Vaidina: Greta Gerwig, Danny DeVito, Julie Delpy, Kieran Culkin, Keaton Nigel Cooke, Tracy Letts, Rigoberto Garcia, Connor Long, Charlie Tahan, Haraldo Alvarez, Bridget Brown

Tai keturios istorijos, persmelktos nepriklausomam Amerikos kinui būdingo kartaus humoro. O jų herojai – keturkojai taksai ir jų šeimininkai.

Po sunkios ligos sveikstančiam berniukui padovanota taksiukė ne tik primena, kaip džiaugtis šia akimirka, bet ir padeda perprasti keisto ir sudėtingo gyvenimo pamokas. Kai geraširdė keistuolė Dona iš veterinaro kabineto išgelbėja užmigdyti ruošiamą keturkoję ir sutinka savo mokyklos laikų simpatiją, visi kartu jie leidžiasi į pokyčius žadančią kelionę nežinoma kryptimi. Tuo tarpu kino mokyklos studentų nemėgstamas dėstytojas gyvena palaikomas tik savo keturkojo draugo ir vilties, kad su naujuoju scenarijumi vėl atsidurs šlovės viršūnėje, o sarkazmo nestokojanti pagyvenusi šuns šeimininkė – mintimis, kaip viskas būtų susiklostę, jei gyvenime ji būtų priėmusi kitokius sprendimus...

Rodytas tarptautinio San Sebastiano kino festivalio konkursinėje programoje. Tarptautiniame Dovilio kino festivalyje režisierius Toddas Solondzas apdovanotas specialiu žiuri prizu. Iš viso juosta pelnė 2 kino apdovanojimus ir 3 nominacijas. 

Komiška drama

JAV

2016

N-14

Režisierius: Todd Solondz

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close