captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Auksinis balsas“: miuziklai

Šį šeštadienį geriausių Lietuvos vokalistų konkurso „Auksinis balsas“ tema – miuziklai.

LRT televizijos projekte „Auksinis balsas“ talentu žiba ne tik geriausi Lietuvos vokalistai, bet ir juos vertinanti komisija bei laidos vedėjas. Miuziklams skirto „Auksinio balso“ filmavimas LRT didžiojoje studijoje tapo tikru humoro šou, kuriame šmaikštumu varžėsi Andrius Rožickas ir Zita Kelmickaitė. Ne prasčiau pasirodė ir Ruslanas Kirilkinas, išdrįsęs mesti iššūkį komizijos pirmininkei Z. Kelmickaitei.

„Jūs su tuo languotu kostiumu atrodote žymiai pilnesnis, ir tai jums suteikia... solidumo“, – nepraleido progos „pagirti“ Rožicką komisijos pirmininkė. „Aš taikausi prie jūsų, Zita ...“, – nesutriko laidos vedėjas. „Yra tokia daina: „Aš tolstu, nuo tavęs, kaip tolsta laivas...O jūs artėjat. Artėkite“ – palinkėjo Zita. Visą aštrialiežuvių dialogą galima pamatyti laidoje šį šeštadienį arba http://www.youtube.com/watch?v=LBPv9VC9B8o&feature=youtu.be

Iššūkį šmaikščiajai komisijos pirmininkei išdrįso mesti projekto dalyvis Ruslanas Kirilkinas: http://www.youtube.com/watch?v=eWMGEsQXaMw

Šį šeštadienį miuziklų vakare Ruslanas atliks sudėtingiausią vakaro kūrinį– „Maria“ iš „Vestsaido istorijos“, už kurį sulauks pagyrimo iš paprastai kritikos negailinčios komisijos narės Nomedos Kazlauskaitės-Kazlaus. Tačiau ką apie tai pasakys originalia iškalba garsėjantis Zbignevas Levickis?

Violeta Tarasovienė atliks legendinę „Memory“ iš miuziklo „Katės“, Česlovas Gabalis – „Himną“ iš „Šachmatų“, Aistė Pilvelytė virs svajokle iš „Ozo šalies butininko“, Viktoras Gerasimovas persikūnys į „Operos fantomą“, Karina Krysko-Skambinė prisimins garsiuosius Marilyn Monroe „Deimantus“, Vaidas Baumila taps kareiviu iš „Vargdienių“, Vilija Matačiūnaitė – svajonių mergaite iš „Dream Girl“, Laura Zigmantaitė – „Undinėle“. 

Kuris atlikėjas pavergs komisiją? O kam bus palankūs žiūrovai? Primename, kad laidos metu žiūrovai už mėgiamus atlikėjus galės skambinti nemokamai iš vieno numerio dešimt kartų.

Gyvo garso koncertas „Auksinis balsas“ – šeštadienį 21 val. per LRT televiziją. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...