captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba”

Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

„Kas galėjo pagalvoti, kad taip nutiks...“ – kalba Tatjana - viena iš seserų, gyvenanti Kaliningrade. Jau daug metų ji ieško sesers Tamaros, kadaise nutekėjusios į Lietuvą. Tos, apie kurią nieko nežino jau daugiau nei 20 metų. Regis, buvo ne tik seserys, bet ir artimos draugės. Manė, kad niekas niekada jų neišskirs. Ir štai – dešimtmečiai tylos ir nežinomybės. Kas  galėjo nutikti vyresniajai seseriai Tamarai? Ar ji sveika? Ar gyva?

Kad atsakytų į šiuos klausimus ir pagaliau išsklaidytų slogią nežinomybę, vieną dieną mūsų pakviesta Tatjana ėmė ir atvyko iš Kaliningrado į Lietuvą.

Kitą šio vakaro laidos istoriją papasakos trys žmonės. Ilgus metus vienas kito nepažinoję, tačiau likimo dėka susiję su tuo pačiu vyru. Dviems iš jų – sūnui ir dukteriai – jis buvo tėvas, trečiai – vyras. Visi trys jį mylėjo, visiems trims jo labai trūko. Ir visiems trims dėl to paties vyro vienodai skaudėjo.

Kai Anglijoje gyvenančią Lolitą pakvietėme atskristi į Lietuvą, žinojome, kad nedvejos nė akimirkos. Pasidabins plačia šypsena ir paskubės į gimtinę, sekdama tik nuotraukose matyto tėvo pėdsakais, ieškodama niekada nematyto ir nepažinoto brolio. Atskris nedelsdama, kad pagaliau galėtų užpildyti nuo pat vaikystės jaučiamą emocinę tuštumą.

Nacionalinė paieškų tarnyba, penktadienį, 18.30 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...