captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kuoktelėję“ (The Wackness)

1994 metai. Niujorko gatvėse karaliauja vasara, alsuojanti  draugyste, meile ir hiphopo ritmais. Ką tik baigęs mokyklą paauglys Lukas Šapiras nelegaliai pardavinėja žolę ir lankosi pas psichiatrą Džefrį Skvairsą. Vaikinas susižavi savo klasės drauge, psichiatro podukra Stefani.   

1994 metai. Niujorko gatvėse karaliauja vasara, alsuojanti  draugyste, meile ir hiphopo ritmais. Ką tik baigęs mokyklą paauglys Lukas Šapiras nelegaliai pardavinėja žolę ir lankosi pas psichiatrą Džefrį Skvairsą. Vaikinas susižavi savo klasės drauge, psichiatro podukra Stefani. Su savo ledų vežimėliu, kuriame laiko žolę, jis vedžioja ją pas savo nuolatinius klientus. Kai ponai Skvairsai savaitgaliui išvyksta, Lukas apsidžiaugia, kad pagaliau jiedu su Stefani galės pabūti vieni. Tačiau po to keleto kartu praleistų dienų mergina įsimylėjusį meilės kankinį ima ignoruoti... Nors  gyventi trukdo ne tik asmeninės, bet ir tėvų problemos, Lukas bando  suprasti save  ir pasiekti vidinę ramybę.

Filmo garso takelis supažindina su auksiniais hiphopo ritmais, tarp kurių The Notorious B.I.G., Faith Evans, Nas, R. Kelly ir kitų atlikėjų kūriniai. 

Komedija

2008

JAV

2008

N-14

Režisierius: Jonathan Levine

Vaidina: Ben Kingsley, Josh Peck, Olivia Thirlby, Famke Janssen, Mary-Kate Olsen, Jane Adams, Talia Balsam, Method Man, Aaron Yoo  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close