captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Operacija „Skyfall“ (Skyfall)

Persekiodamas nusikaltėlį Džeimsas Bondas grumiasi ant greitai lekiančio traukinio stogo, bet gauna netikėtą kulką. Mažai tikėtina, kad intymiai pažįstama agentė Eva pataikė į savo kolegą netyčia, nes taiklioji šaulė vykdė Anglijos slaptųjų tarnybų vadovės agentės M nurodymus. 

Vaidina: Daniel Craig, Helen McCrory, Javier Bardem, Judi Dench, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Bérénice Marlohe, Albert Finney, Ben Whishaw, Rory Kinear, Ola Rapace, Helen McCrory

Persekiodamas nusikaltėlį Džeimsas Bondas grumiasi ant greitai lekiančio traukinio stogo, bet gauna netikėtą kulką. Mažai tikėtina, kad intymiai pažįstama agentė Eva pataikė į savo kolegą netyčia, nes taiklioji šaulė vykdė Anglijos slaptųjų tarnybų vadovės agentės M nurodymus. Tik neaišku, ar tai bausmė už nepaklusnumą, ar bandymas atsikratyti nereikalingų liudininkų. Per trumpą laiką skirtinguose miestuose tragiškai žuvo keli slaptieji agentai, o atsakomybė už skaudžias netektis gula ant vadovės M pečių. Pamesta kompiuterinė laikmena su užslaptinta informacija atskleidė infiltruotų agentų asmenybes, tad internete naujienas perskaitę nusikaltėliai juos be gailesčio pašalina. Tai sužinojęs Bondas aplanko M. Netrukus slaptųjų tarnybų biure ir metro tuneliuose Londone nugriaudėja sprogimai, kuriuos surengia žiaurusis Raulis Silva. Dar neseniai jis ištikimai tarnavo slaptosiose tarnybose, vykdė užduotis, kol nukentėjo dėl viršininkės M klaidos ir dabar siekia keršto. Gudrus, mažumėlę pamišęs Silva turi tikslą sučiupti Džeimsą Bondą, ištirti faktus ir įkalbėti bendrai atakai prieš britų slaptąsias tarnybas. Po šio susitikimo  Bondas patenka į saviškių apklausą, kur pirmą kartą išgirsta kodinį pavadinimą „Skyfall“. Jis nusprendžia smogti Silvai ir suvilioja jo mylimąją. Deja, akistata su nusikaltėliais pareikalauja didžiulės aukos:  nužudoma ir ant Bondo rankų miršta M.

Laimėjo „Oskarus“ už  filmo dainą ir garsą, buvo nominuotas dar 3 JAV kino akademijos apdovanojimams. „Auksinis  gaublys“ pelnytas už dainą.  Tarp BAFTA apdovanojimų – Aleksandro Kordos prizas už geriausią britų filmą, prizas už muziką, nominuotas dar 6 apdovanojimams. Pelnyti 2 „Grammy“ apdovanojimai. Iš viso juosta surinko 67 kino apdovanojimus ir 119 nominacijų.

Veiksmo trileris

Didžioji Britanija, JAV

2012

N-14

Režisierius: Sam Mendes

 

 Skyfall
(2012) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close