captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“: apie likimo kirčius, nuo kurių taip skauda sielą...

Pirmadienį papasakosime istoriją, kurioje tiek daug siužetinių linijų, kad jų pakaktų storiausiam romanui.  
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Nauja savaitė ir naujos paieškų istorijos.

Pirmadienį papasakosime istoriją, kurioje tiek daug siužetinių linijų, kad jų pakaktų storiausiam romanui. Apie apviltą meilę ir santuokinį smurtą, apie kitokio gyvenimo svajones ir ilgesį, apie likimo kirčius, nuo kurių taip skauda sielą... O ji, kvailutė, vis neįstengia surambėti. Apie tai, kad mes niekada nežinome, pro ką praeiname, kas stovi už mūsų eilėje prie kasos ar sėdi greta troleibuse. Apie artumą, kurio sulauki ne iš tų, iš kurių tikiesi.

24-erių metų Aurelija nuo mažų dienų žinojo, kad turi seserį. Kartą net ją matė. Buvo pernelyg maža, kad įsidemėtų jos bruožus. Nėra tikra, ar tai jos atvaizdas išlikęs atmintyje. Tik gerai prisimena, kad tądien, prieš daugelį metų, kartu su močiute važiavo aplankyti sesutės. Į vienus namus, kuriuose, kaip aiškino močiutė, auga tie vaikučiai, kurie neturi tėvelių. Neturi močiučių, neturi tetų. Kodėl Aurelija lig šiol tai prismininė? Ogi todėl, kad dirbanti įprastinį darbą viena tų namų darbuotoja, mergaitei girdint, paklausė močiutės – ar šią mergaitę atvežėte palikti? Paklausė taip paprastai, tarsi klaustų kokio kasdieniško nieko, tarkim – ar išlipsite kitoje stotelėje?

Po dvidešimt dvejų metų Aurelija, paraginta dėdienės Anicetos, ryžosi ieškoti sesers. Tam, kad su ja susitiktų, buvo pasiryžusi vykti ten, kur pasakysime. Tuo tikslu atskrido iš Vokietijos, apie tai svajodama, ėmė mokytis vairavimo. Ir nė neįtarė, kad visus tuos dvidešimt metų jos sesuo buvo kur kas arčiau, nei galėjo pagalvoti. Vos ne ranka pasiekiamu atstumu. Kad labai tikėtina, kad ne kartą praėjo viena pro kitą, tik to nežinojo. 

Laidą veda Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...