captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Žmogžudystės anatomija“ (Anatomy of a Murder)

Leitenantas Frederikas Manionas suimamas už baro savininko nužudymą. Jis tvirtina, kad tas primušė ir išprievartavo jo žmoną Lorą. Žmona vyro versiją patvirtina, tačiau teismo medicinos ekspertas išprievartavimo įrodymų neranda. 

Vaidina: James Stewart, Lee Remick, Ben Gazzara, George C. Scott, Arthur O’Connell, Eve Arden, Kathryn Grant, Orson Bean, Russ Brown, Murray Hamilton, Brook West, Ken Lynch

Leitenantas Frederikas Manionas suimamas už baro savininko nužudymą. Jis tvirtina, kad tas primušė ir išprievartavo jo žmoną Lorą. Žmona vyro versiją patvirtina, tačiau teismo medicinos ekspertas išprievartavimo įrodymų neranda. Ginti Manioną patikima kukliam provincijos advokatui Polui Bigleriui. Kaltinamasis nesutinka bendradarbiauti, o bylą veda teisėjas iš kito miesto. Bigleris supranta, kad jo laukia sunki byla ir laimėti ją labai maža tikimybė.

Filmas nominuotas 7 „Oskarams“ ir 4 „Auksiniams gaubliams“. Venecijos tarptautiniame kino festivalyje už geriausią vyro vaidmenį apdovanotas aktorius Jamesas Stewartas. Iš viso pelnė 9 apdovanojimus ir 11 nominacijų.

Kriminalinė drama

JAV

1959

N-7

Režisierius: Otto Preminger

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close