captcha

Jūsų klausimas priimtas

Ryto suktinyje“ – žemaitiška pusmarškonė košė ir tautodailininkės Nijolės Jurėnienės gyvenimo aistros

Ko reikia gardžiai pusmarškonės košei pagaminti? Ar iš tiesų receptūra įaugusi tik tikro žemaičio kraujyje?   
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.

Ko reikia gardžiai pusmarškonės košei pagaminti? Ar iš tiesų receptūra įaugusi tik tikro žemaičio kraujyje? Kaip tinkamai pasigaminti žemaičių kulinarinio paveldo patiekalą? Susitikimas su Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos Administracinio departamento direktore Nijole Statkute.

Kaip žinoma karpinių meistrė Nijolė Jurėnienė ligotus sąnarius išsigydė dirviniu asiūkliu? Tautodailininkė prisipažįsta: „Sūnus sako: Mamyte, čia yra ne tušas – čia popieriukas priklijuotas! – tada aš supratau, kad tai yra karpinys“. Septyniasdešimtmetį švenčianti menininkė visiškai atvirai apie savo viso gyvenimo aistras: karpinius, liaudies mediciną ir iš molio bei šiaudų statomą namą.

Praėjusią vasarą jau penktą kartą vyko Lietuvos gretutinių teisių asociacijos „AGATA“ organizuojama stovykla, skirta jaunųjų atlikėjų kūrybinėms galimybėms tobulinti bei plėsti. Kokios nuotaikos joje vyravo bei kokios naujos dainos gimė? Nepraleiskite puikios progos susipažinti su jaunosiomis kūrėjomis – Juste Kazakevičiūte ir Rugile Barštyte – bei jų išskirtinės kūrybos vaisiais. 

„Ryto suktinį“ suka Zita Kelmickaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...