captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Frostas prieš Niksoną“ (Frost/Nixon)

1977-ieji. Nors nuo Votergeito skandalo ir Ričardo Niksono priverstinio atsistatydinimo iš JAV prezidento posto prabėgo jau treji metai, tie įvykiai ir įvairiausios sąmokslo teorijos stebėtinai gyvos žmonių lūpose bei širdyse. Pats Niksonas po atsistatydinimo apie šiuos įvykius praktiškai nekalbėjo, tad jo sutikimas atskleisti tiesą interviu forma tapo kone sensacija.

Vaidina: Frank Langella, Michael Sheen, Kevin Bacon, Sam Rockwell, Matthew MacFadyen, Oliver Platt, Rebecca Hall, Toby Jones, Andy Milder, Patty McCormack, Gabriel Jarret

Tai tikrais faktais paremta istorija. 1977-ieji. Nors nuo Votergeito skandalo ir Ričardo Niksono priverstinio atsistatydinimo iš JAV prezidento posto prabėgo jau treji metai, tie įvykiai ir įvairiausios sąmokslo teorijos stebėtinai gyvos žmonių lūpose bei širdyse. Pats Niksonas po atsistatydinimo apie šiuos įvykius praktiškai nekalbėjo, tad jo sutikimas atskleisti tiesą interviu forma tapo kone sensacija. Laiminguoju, kuriam teko užduotis iškvosti buvusį prezidentą, tapo britų televizijos žurnalistas Deividas Frostas. Tikintis ažiotažo iš anksto buvo susitarta dėl keleto pokalbių. Televizijos studijoje įsižiebus šviesoms, 400 milijonų žmonių laukė sensacijos. Ir sulaukė. Tik ne visai tokios, kokios tikėjosi. Vietoj konfliktiško interviu žiūrovai tapo liudininkais to, kas vėliau buvo pavadinta nuoširdžiausiu dviejų žmonių pokalbiu televizijos istorijoje.

Filmas nominuotas 5 „Oskarams“ ir 5 „Auksiniams gaubliams“, taip pat 6 britų BAFTA prizams. Iš viso pelnė 21 apdovanojimą ir 77 nominacijas.

Biografinė drama

JAV, Didžioji Britanija, Prancūzija

2008

N-14

Režisierius: Ron Howard

 Frost/Nixon
(2008) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...