captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Džudas“ (Jude)

Džudas Foulis, skurdžius akmenskaldys, svajoja apie geresnį gyvenimą. Būdamas protingas, nors ir savamokslis, jis trokšta mokytis universitete. Nepaisydamas tetos patarimų, pagautas trumpalaikės aistros jis veda kiaulių augintojo dukterį Arabelą Dorn, kuri tvirtina laukianti jo vaiko.

Vaidina: Christopher Eccleston, Kate Winslet, Liam Cunningham, Rachel Griffiths, June Whitfield, Ross Colvin Turnbull, James Daley, Berwick Kaler, Sean McKenzie, Richard Albrecht, Caitlin Bossley

Klasikinio Thomo Hardy romano ekranizacija perkelia į XIX a. Angliją ir pasakoja apie jaunuolį, kuris pasipriešina griežtos, represyvios visuomenės apribojimams.

Karalienės Viktorijos laikų Anglija. Džudas Foulis, skurdžius akmenskaldys, svajoja apie geresnį gyvenimą. Būdamas protingas, nors ir savamokslis, jis trokšta mokytis universitete. Nepaisydamas tetos patarimų, pagautas trumpalaikės aistros jis veda kiaulių augintojo dukterį Arabelą Dorn, kuri tvirtina laukianti jo vaiko. Tariamas merginos nėštumas kaip ir visa santuoka tampa didžiule vaikino gyvenimo klaida. Kai Džudas susipažįsta su nepriklausoma, inteligentiška ir jautria savo pussesere Sju Braidhed, iš karto įsimyli. Sju stengiasi apsaugoti savo jausmus, tačiau meilė stipresnė už ją. Tik kad aplinkybės klostosi nepalankiai...

Filmo premjera įvyko tarptautiniame Kanų kino festivalyje. Rodytas tarptautinio Karlovi Varų kino festivalio konkurse. Režisierius Michaelas Winterbottomas apdovanotas tarptautiniame Edinburgo kino festivalyje, aktorius Christopheris Ecclestonas – tarptautiniame Čikagos kino festivalyje. Iš viso pelnyti 5 kino apdovanojimai ir 6 nominacijos.

(Jude)

Drama

Didžioji Britanija

1996

N-14

Režisierius: Michael Winterbottom

 Jude
(1996) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...