captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“

Prieš dešimt metų, po močiutės mirties į Renatos tėvų namus atkeliavo močiutės saugotų nuotraukų albumas. Jame Renata aptiko nuotraukas, kuriose šalia jos mamos, tėčio buvo ir jai nematyta graži jauna moteris.   
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Prieš dešimt metų, po močiutės mirties į Renatos tėvų namus atkeliavo močiutės saugotų nuotraukų albumas. Jame Renata aptiko nuotraukas, kuriose šalia jos mamos, tėčio buvo ir jai nematyta graži jauna moteris. Tos moters nuotraukų buvo ir daugiau. Vienos ar švelniai glustelėjusios prie Renatos dėdės, kitur – jaukiai glaudžiančios naujagimį.  O dar kitoje – tas pats naujagimis jau paaugęs, kokių trejų metukų juodbruvas berniukas ant triratuko. Visos šios nuotraukos darytos prieš 30 metų, kai Renata dar nebuvo gimusi. Visos siųstos jos dėdei į kariuomenę. Kaip gi taip nutiko, kad šias nuotraukas išsaugojo ne tas, kam jos buvo siųstos, o močiutė? Kas tas berniukas, matytas nuotraukose? Kur yra jis ir jo mama?

Daug metų Renata bandė susirasti tik nuotraukose matytą savo pusbrolį, naršė internete, klausinėjo giminių. O kai paieškos taip ir liko bevaisės, nutarė, kad pusbrolio, kaip spėjo darbingo, trisdešimtmečio vyro, nėra Lietuvoje. Kaip gi netikėta buvo tai, ką turėjome Renatai papasakoti...

Laidą veda Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...