captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Dainų dainelė 2018“: laureatų apdovanojimo koncertas

Sekmadienį, birželio 10 d. 16 val. Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre įvyks vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė 2018” laureatų koncertas. Renginį tiesiogiai transliuos LRT TELEVIZIJA, LRT RADIJAS ir LRT.lt.
V. Radžiūno/LRT nuotr.
V. Radžiūno/LRT nuotr.

„Dainų dainelė“ – unikali tradicija, per 44-erius gyvavimo metus Lietuvai padovanojusi ne vieną dešimtį scenos profesionalų. Tarp žinomiausių „Dainų dainelės“ laureatų – Vaida Genytė, Vytautas Juozapaitis, Evelina Sašenko, Ona Kolobovaitė, Judita Leitaitė, Liudas Mikalauskas, Loreta Sungailienė, Gintarė Skėrytė, Sigutė Trimakaitė, Dmitrijus Šavrovas, Rugiaveidė, Ilja Aksionovas, Radži.

1974-aisiais gimęs konkursas vyksta kas dvejus metus. Projekte dalyvauja 3 – 19 metų vaikai ir mokiniai iš visų Lietuvos savivaldybių. Geriausius dalyvius, jau įveikusius atrankas regionuose, kovo - gegužės mėnesiais išvysta LRT žiūrovai. Konkurso dalyviai skirstomi į 4 amžiaus grupes. Regioninių turų ir televizijos koncertuose pasirodo iki 5 tūkstančių jaunųjų dainininkų ir akompanuojančių ansamblių.

Baigiamojoje konkurso laureatų šventėje, tradiciškai rengiamoje Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, koncertuoja per 300 jaunųjų dainininkų. Per visą „Dainų dainelės“ gyvavimo istoriją joje dalyvavo daugiau kaip 200 000 talentingų vaikų. Dalyvių pasirodymą vertina ir laureatus išrenka profesionalų komisija. Komisijos pirmininkas iki šių metų konkurso buvo neseniai miręs operos grandas Virgilijus Noreika.

Šiemet „Dainų dainelė“ vyko jau 23 kartą.

Laureatų koncertą ves Ignas Andriukevičius ir Bjelle – 2006 ir 2008 metų „Dainų dainelės” laureatė. Kartu su jaunaisiais laureatais scenoje dainuos ir Merūnos Vitulskis, Vaida Genytė, Monika Marija ir Tomas Pavilionis.

„Dainų dainelės“  ilgametė generalinė rėmėja MAXIMA visiems konkurso laureatams, dalyviams, vadovams ir mokytojams dovanos saldžias dovanas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...