captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius”: kodėl Renata Mikailionytė kelia sparnus iš Lietuvos?

Vienas garsiausių Lietuvos ekonomistų Nerijus Mačiulis puikiai įrodo, kodėl mūsų šalyje gyventi gera. Argumentas – žmonės vis daugiau dėmesio skiria gyvenimo būdo kokybei ir judesiui. Pats ekonomistas kasdien randa laiko pabėgioti. Ir svaigsta nuo maratonų. Dar jis užsiėmė šuoliais į vandenį ir pripažįsta, jog tai – racionalus požiūris į pasirinktą gyvenimo būdą. O kaip reaguoja šeima, kai po darbų žinomas vyras atsiduoda savo interesams?
Renata Mikailionytė.
Renata Mikailionytė.

Prieš porą mėnesių iš Jungtinių valstijų į Lietuvą atvykusi režisierė, aktorė Rasa Allan Kazlas ir jos sutuoktinis Juozas – Antrojo pasaulinio karo išeivių iš Lietuvos palikuonys. Užaugę, išsimokę ir profesijas išlavinę ne Lietuvoje, tarpusavyje pora šnekasi angliškai, nes taip išeina turiningiau. Tačiau pripažįsta, skaudu kai Lietuvoje jie pavadinami „amerikonais”. Ką įdomioji pora veikia tėvų gimtinėje ir kaip su jais susijusi Romos kunigų seminarija bei slaptas Amerikos ginklas?

Žinoma mados festivalių prodiuserė ir sodų bei augalų žinovė Renata Mikailionytė stovi rimtoje kryžkelėje. Jau kelerius metus žemė moterį gelbėja nuo sunkumų: emocinių ir finansinių. Pernai Renata, gavusi siūlymą išvykti į Prancūziją dirbti landšafto dizainere, kol kas atsisakė. Tačiau po nesenos ir nemalonios istorijos, parodžiusios viešumo kainą ir naštą, kai dėl dukros jai teko vaikščioti po teismus, augalų žinovė pripažįsta, jog laikas kelti sparnus ir savo gyvenimą tvarkyti kitaip.

 

„Stilius” gegužės 26 d., 19.30 per LRT TELEVIZIJĄ. Vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...