captcha

Jūsų klausimas priimtas

Fantastiškas penktadienis: „Gyvenk ir leisk mirti“ (Live and Let Die)

Vaidina: Roger Moore, Yaphet Kotto, Jane Seymour, Clifton James, Julius Harris, Geoffrey Holder, David Hedison, Gloria Hendry, Bernard Lee, Lois Maxwell, Tommy Lane, Earl Jolly Brown

Veiksmas kaip ir pirmajame filme vyksta Jamaikoje. Paslaptingomis aplinkybėmis žūva trys britų agentai. Išsiaiškinti tai pavedama Bondui. Narkotikų mafijos bosas daktaras Kananga tiek suįžūlėjo, kad jo grobuoniškas apetitas pastūmėjo Amerikos civilizaciją prie visiško išnykimo ribos. Narkotikų prekyba paėmė visus pasaulio kampelius ir stumia ekonomiką į pražūtį. Bondui teks susikauti ne tik su žiauriu piktadariu, bet ir nugalėti nepaprastus vudu išpažinėjų kerus. Gražuolė vudu šventikė skaito žmogaus ateitį iš taro kortų. Netrukus ji praranda savo galias ir nekaltybę, mat įsimyli neprilygstamąjį Džeimsą Bondą.

Agento 007 vaidmeniu šiame filme pagaliau debiutavo jau seniai numatytas aktorius Rogeris Moore’as. Publika jį sutiko palankiai. Matyt, dėl savo galantiškų manierų jis nerizikavo ir nekeitė nusistovėjusių bondiados tradicijų, o tik vos pastebimai parodijavo Seano Connery vaidybos stilių.  Jis suteikė savo Bondo filmams  daugiau humoro, ironijos. Pirmas filmas, kurio biudžetas – 7 milijonai dolerių, buvo sėkmingas. Sėkmė lydėjo ir specialiai filmui sukurtą Paulo ir Lindos McCartney  dainą. Ji tapo pirmąja bondiados daina, nominuota ,,Oskarui“.

Šiame filme dėl konfliktų su prodiuseriais nepasirodė konstruktoriaus Ku atlikėjas Desmondas Llewelynas. Bet gerbėjų protestai privertė senuką grąžinti į ekraną.

Veiksmo trileris

Didžioji Britanija

1973

N-14

Režisierius: Guy Hamilton

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...