captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kūjeliai“ Katažinai Zvonkuvienei įteikė ilgai lauktą dovaną

Šeimų duetų muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ lyderiais laikomi broliai Andrius ir Julius Vaicenavičiai žavi ne tik žiūrovus. Simpatijų jiems neslepia ir komisija, kurioje sėdinčios Katažina Zvonkuvienė ir Dovilė Filmanavičiūtė džiūgauja, kad grupė „Kūjeliai“ joms – tikras atradimas.
Grupė „Kūjeliai“.
Grupė „Kūjeliai“.

„Aš be galo noriu į jūsų koncertą. Patikėkite, su Dovile šėlsime pirmose eilėse“, – ne kartą duetui, beveik visuomet dainuojančiam savo kūrybos folk stiliaus dainas, sakė K. Zvonkuvienė.

„Katažina jums sako, kad nori į jūsų koncertą, o aš dar kitaip pasakysiu – noriu, kad grotumėte mano vestuvėse“, – juokėsi D.Filmanavičiūtė. Vėliau žinoma moteris atskleidė, kad dėl šio pokšto sulaukė daugybės artimųjų skambučių. „Visi klausinėja, kada vestuvės, kodėl dar negavo pakvietimų... Jaučiu šiokį tokį spaudimą“, – kvatojo dainininkė.

Broliai „Kūjeliai“ neliko abejingi komisijos prašymams – Andrius ir Julius paskelbė, kad birželio 20 d. surengs koncertą Vilniuje ir įteikė komisijos nariams dovanas – kvietimus į jų koncertą. Projekto vedėja Jurgita Jurkutė netruko p

Tiesa, ši dovana – ne vienintelė. Šeštadienį 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ žiūrovai išvys ir naujos „Kūjelių“ dainos premjerą. „Šis projektas mus paskatino dar tvirčiau kibti į darbus. Tempas tikrai didžiulis, tačiau norime ir toliau skleisti savo kūrybą bei džiuginti žiūrovus vis naujomis dainomis. Mes dar nustebinsime“, – žadėjo „Kūjeliai“.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...