captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto suktinyje“ – pietų ar vakarienės stalo serviravimo ypatumai

Ar iš tiesų pagal tai, kaip paserviruotas pietų arba vakarienės stalas galima spręsti, kas ir kiek tuo metu bus patiekiama valgyti bei gerti? Kaip derėtų elgtis oficialiame ar šventiniame pobūvyje?   
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.

Ar iš tiesų pagal tai, kaip paserviruotas pietų arba vakarienės stalas galima spręsti, kas ir kiek tuo metu bus patiekiama valgyti bei gerti? Kaip derėtų elgtis oficialiame ar šventiniame pobūvyje? Ar iš tiesų moteris su vyru prie stalo turėtų būti sodinami ne šalia vienas kito, o vienas priešais kitą, ir kodėl? Su šiomis etiketo normomis plačiau supažindins restorano generalinė direktorė Henrita Kontrauskienė.

Kurlink gyvenime eina žemaitis Andrius Kulikauskas? Kokia šio garbingą jubiliejų praėjusiais metais atšventusio muzikanto ir kompozitoriaus gyvenimo filosofija atsispindi jo kuriamose bei atliekamose dainose?

O kaip elgiamasi, kai valgo aukštieji valstybės pareigūnai bei svečiai? Kuo ypatingas šių asmenų priėmimas bei virtuvė? Kokie jų valgymo įpročiai? Jau itin nemažą profesinę patirtį šioje sferoje sukaupęs Gurmanų gildijos prezidentas, verslininkas Romas Zakarevičius atskleis išties pikantiškų subtilybių.     

Laidos autorė ir vedėja Zita Kelmickaitė.   

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...