captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: kokią įtaką mūsų gyvenimo kokybei daro tinklaraštininkai

Socialios rinkodaros specialistas Aidis Dalikas pastebi, jog prieš trejus metus, sekdami užsienio galingųjų pavyzdžiais, madai, grožiui, kelionėms ar maistui neabejingi, tačiau auditorijai nežinomi lietuviai pradėjo kurti įrašus Lietuvos socialiniuose tinkluose. Netrukus tuos įrašus ėmė lydėti piniginiai atlygiai. Taip susidarė nuomonių formuotojų, vadinamųjų  influencerių  ratas. Kokią įtaką gyvenimo kokybei daro tinklų aktyvistai? Ką apie tai mano tūkstančius sekėjų turintys žurnalistai Orijus Gasanovas ir Andrius Tapinas?
Laidos vedėja Violeta Baublienė.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.

Prieš aštuonerius metus vienas skambutis kalbotyrininko Roko Liutkevičiaus gyvenimą apvertė aukštyn kojomis. Siūlymas keliauti į Kiniją mokyti kinus kalbėti lietuviškai buvo lemtingas. Kaip gyvenimas susiklostė toli nuo Lietuvos ir kam kinams universitete reikalinga Lietuvių kalbos katedra?

Vienas garsiausių Lietuvos modelių Simona Starkutė, išgyvenusi šeimos dramą, netekusi mamos ir brolio, išėjusi iš tėvo namų, sugebėjo atsitiesti ir susikurti sau gyvenimo kokybę. Daugiau nei penkiolika metų modeliu dirbanti Simona tikina, tik darbas išpildė jos svajones. Kaip kuriamas likimas ir kas lemia sėkmę bei stiprybę išgyventi neįmanomoje situacijoje?

Laidos vedėja Violeta Baublienė.

„Stilius“ – gegužės 19 d., šeštadienį, 19.30 val. per LRT televiziją.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...