captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba”

Tarptautinės šios laidos  istorijos: šįsyk be mums jau įprastos Latvijos, gimtosios Lietuvos ir spalvingoji Brazilija.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Tarptautinės šios laidos  istorijos: šįsyk be mums jau įprastos Latvijos, gimtosios Lietuvos ir spalvingoji Brazilija.

Pradėsime nuo  Lietuvos ir nuo bene skaudžiausio Lietuvai pokario. Baimė, išgąsčio išplėstos mažo berniuko akys, bevardis geradaris ir ilgiausios metų virtinės nenuslopintas dėkingumas. Klausydami pono Antano pasakojimo tai pajus kiekvienas.  Ir labai norėtume, kad šį pasakojimą išgirstų žmogus, kuriam jis visų pirma ir yra skirtas.

Na o ne taip seniai pasakojome apie Brazilijos pakraštyje Amazonės džiunglėse gyvenantį ir dirbantį gydytoją poną Vitą Kiaušą. Šį vakarą dar vienos paieškos, kurios atkeliavo pas mus iš tolimos Brazilijos. Tad kas ir ko ieškojo šį kartą?

Istorija – kaip filmas. Taip vienu žodžiu galima būtų apibūdinti trečiąją vakaro istoriją. Nuo tos akimirkos kai būdama paauglė Latvijoje gyvenanti mergina sužinojo, kad turi viso labo metais jaunesnę seserį, jos širdyje ir galvoje subrendo mintis žūtbūt ją susirasti.

Pirmas bandymas buvo daugiau nei prieš trisdešimt metų, kai jaunutė, nežinodama jokių tikslių adresų, vadovaudamasi tik nuogirdom ir giminių pasakojimais, sėdo į autobusą ir atvyko į Lietuvą ieškoti sesers. Geri žmonės padėjo. Atkaklumas nugalėjo. Tada seserys pasimatė pirmą kartą. Tik gana liūdnas tai buvo susitikimas.

Ir štai dabar, po trisdešimties metų, atėjo laikas antram bandymui.

Nacionalinė paieškų tarnyba,

Šeštadienį, 18.30 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...