captcha

Jūsų klausimas priimtas

Elito kinas: „Mes geriausios!“ (Vi ar bast! / We Are the Best!)

Bobo, Klara ir Hedvig – trys paauglės, su aplinkiniu pasauliu neturinčios nieko bendro. Jos pankės. O visi tik ir nori paversti jas gražiomis, paprastomis, su barbėm žaidžiančiomis mergaitėmis. Bet trijulė su tuo nesitaiksto. Kol aplinkiniai kalba, kad pankrokas miręs, jos įkuria savo grupę.

Vaidina: Mira Barkhammar, Mira Grosin, Liv LeMoyne, Johan Liljemark, Mattias Wiberg, Jonathan Salomonsson, Alvin Strollo, Anna Rydgren, Peter Eriksson, Charlie Falk

Bobo, Klara ir Hedvig – trys paauglės, su aplinkiniu pasauliu neturinčios nieko bendro. Jos pankės. O visi tik ir nori paversti jas gražiomis, paprastomis, su barbėm žaidžiančiomis mergaitėmis. Bet trijulė su tuo nesitaiksto. Kol aplinkiniai kalba, kad pankrokas miręs, jos įkuria savo grupę. Nors neturi nei instrumentų, Bobo, Klara ir Hedvig jų nesuprantančiam pasauliui dar parodys, kas čia geriausios!

Venecijos kino festivalyje juosta pristatyta „Horizontų“ programoje, taip pat rodyta Toronto kino festivalyje. Dalyvavo Europos šalių kino forumo „Scanorama“ programoje.

Drama

Švedija, Danija

2013

N-7

Režisierius: Lukas Moodysson

 We Are the Best!
(2013) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close