captcha

Jūsų klausimas priimtas

Močiutė Ievai Zasimauskaitei į Portugaliją įdės tai, kas prisimins mylinčią šeimą

Jau po kelių dienų į Portugalijos sostinę Lisaboną lėktuvas išskraidins šiemet mūsų šaliai „Eurovizijos“ dainų konkurse atstovausiančią dainininkę Ievą Zasimauskaitę. Paskutinės atlikėjos dienos Lietuvoje be galo įtemptos, o jos artimiesiems – kupinos jaudulio. Labiausiai, ko gero, dėl Ievos pasirodymo išgyvena močiutė Laimutė Zasimauskienė.
Laimutė Zasimauskienė.
Laimutė Zasimauskienė.

„Daina, kurią atlieka anūkė, labai graži, man patinka ir muzika, ir žodžiai. Labai norėčiau, kad žinia, kurią Ieva nori perduoti žmonėms, pasklistų po visą pasaulį, juk ši daina svarbi kiekvienam – jaunam, senam, visų rasių ir tautybių žmonėms, nes meilė svarbi absoliučiai visiems“, – įsitikinusi 78-erių moteris.

LRT TELEVIZIJOS pokalbių laidoje „Svarbios detalės“ Ieva Zasimauskaitė pasakojo, kad būtent iš močiutės, ko gero, paveldėjo meilę muzikai ir balsą, nes ponia Laimutė ir pati mėgsta padainuoti, ir atlikėjų pasiklausyti. Labiausiai jai patinka Donatas Montvydas, kuris jau du kartus atstovavo Lietuvai didžiojoje „Eurovizijoje“.

„Močiutė man pataria nekreipti dėmesio į piktas kritikų replikas ir komentarus. Juk žiūrovai sugebėjo sukritikuoti net Donatą Montvydą, o tai jai visiškai nesuprantama“, – juokėsi Ieva.

Suprasdama, kiek daug anūkė prieš konkursą turi rūpesčių, ponia Laimutė nesistebi, kad dažnai su Ieva pasimatyti negali. Tačiau tikisi prieš kelionę ją dar apkabinti ir į lagaminą įdėti stiklainėlį tai, kas sunkiausiomis akimirkomis primintų namus bei mylinčią šeimą.


Ką ponia Laimutė įdėjo anūkei į kelionę ir dar daugiau smagių pasakojimų apie „Eurovizijos“ dainų konkursą – jau šį vakarą 21:30 val. LRT TELEVIZIJOS pokalbių laidoje „Svarbios detalės“. Vedėja Živilė Kropaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close