captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mūsų gyvūnai“: poetės Daivos Čepauskaitės augintinis

Pažintis su šunų veisle. Kinų buldogai. Tai itin reta veislė ir Lietuvoje visiška naujiena. Šiuo metu mūsų šalyje gyvena 2 tokie šunys, kuriuos neseniai parsivežė veisėjai. Vienas šunytis atvežtas iš Kinijos, kitas iš Rusijos. Lauksime palikuonių? Kokie šios veislės išskirtinumai ir privalumai? Ar ji sudomins mūsų šalies gyvūnų mylėtojus?

Šiek tiek paslapčių atskleisime jau dabar. Tai kovinės veislės atstovai. Stiprūs ir raumeningi. Kailio spalva - sodriai ruda. Kinų buldogai linkę dominuoti, todėl pradedantiesiems šunų augintojams tikrai nerekomenduojami. Juos auginti gali tik pasitikintys savimi, ramūs ir nuosekliai gebantys laikytis griežtų taisyklių žmonės. Kas žavi ir kuo tokios veislės šunys yra ypatingi, laidoje papasakos kinų buldogų šeimininkai. 

Kai namuose katės laipioja ant spintų ir nuo jų netikėtai šokinėja ant šeimininkų, metas kažką daryti. Sfinksų šeimininkai Rūta ir Alfonsas iš Kauno ėmė ir pagamino augintiniams ypatingą karstyklę. Tai laipiojimo medis, kuris labai gražiai papildė jų namų interjerą. Viskas iš natūralių medžiagų – medienos ir lino. Kaip kilo idėja, kaip ilgai gamino ir ką būtina žinoti pradedant darbus – atradimai ir išradimai - tikrai pravers visiems kačių augintojams. Medžio-karstyklės privalumus pademonstruos pačios augintinės, o jų šeimininkai – veisėja ir auksinių rankų meistras, sukūrę katėms rojų žemėje, pateisk dar ne vieną puikią idėją ir prasitars apie ateities planus.     

Kita tema – keturkojo Marso nuotykiai ir ramus gyvenimas dviejų mylinčių šeimininkių namuose. Tai poetės, dramaturgės ir aktorės Daivos Čepauskaitės bei jos dukros augintinis. Auksaplaukis retriveris – tylus ir ramus. Nors, tiesą sakant, ne visada. Jo gyvenime apstu ir šunybių, ir smagybių. Laidoje papasakosime, kaip šuo gali pakeisti žmonių gyvenimus ir kokių nuostabių patirčių į žmonių jausmus gali „parnešti“ augintinis, vardu Marsas. Apie atradimus, rūpestį, nesusipratimus papasakos mama ir dukra jau šį sekmadienį,11:30 per LRT TELEVIZIJĄ. Vedėja R.Eilunavičienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...