captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stiliuje” – literatūrologės Viktorijos Daujotytės-Pakerienės gyvenimo išmintis

Atviras pokalbis apie literatūrą ir gyvenimą su literatūrologe, profesore Viktorija Daujotyte-Pakeriene. „Neretai pasijuntu tarsi advokatė, bandanti išteisinti literatūros klasikus ir sukurti jų teigiamą įvaizdį. Užtat labai žaviuosi gyvenimui gabiais žmonėmis. Man atrodo, neįtikėtina meistrystė vairuoti mašiną arba mokėti gerai virti, kepti, tvarkyti namus, gražiai apsirengti. Žiūrėdama į save gana savikritiškai, gabumų gyventi turiu aš labai nedaug.”
Literatūrologė Viktorija Daujotytė-Pakerienė.
Literatūrologė Viktorija Daujotytė-Pakerienė.

Septyni vaikai ir veikliausios metų moters titulas. Kaip tarp pareigų ir interesų save kasdien dalyja daugiavaikė mama ir tinklaraštininkė, dizainerė ir verslininkė Sabina Daukantaitė? Niekada neketinusi turėti tokio dydžio šeimos, ji neslepia sulaukianti tam tikro požiūrio, nes daugavaikė šeima sietina su asocialumu arba naudos paieškomis.

Griūties efektas arba kaip išlikti krizių krizėje? Televizijos ir radijo laidų vedėjas, renginių organizatorius, verslininkas Giedrius Masalskis, patyręs didelių netekčių šeimoje, santuokos griūtį ir bankrotą, apie tai kalba be užuolankų. Kodėl Giedrius prabilo viešai ir kokio atvirumo valandą jis skelbia?

„Stilius” šeštadienį 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...