captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“

Pirmosios istorijos dalyvei, Zinaidai, iš tiesų galima tik pavydėti ir energijos, ir nepaisant amžiaus, gyvybingumo bei  ryžto. Tačiau kai ko ji vis nepajėgia įveikti. Neįstengia pati surasti to, kuriam kadaise buvo nelyginant vyresnė sesuo ar draugė. To, kuris netikėtai ėmė ir dingo iš jos artimųjų gyvenimo.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Savo žiūrovų, kitaip tariant tų, kurie galėtų padėti, laukia kita mūsų pašnekovė Jurgita. Ji dar jauna, bet jau patyrė nemažai skaudulių, išgyveno artimųjų netektį. Tad nors kokia žinia apie jos ieškomą seserį, Orintą Balčiūnaitę, vienintelę giminaitę, jai būtų pati didžiausia ir pati laukiamiausia likimo dovana.

Tolimoje Brazilijoje, pačiame jos pakraštyje, Amazonės džiunglėse, senųjų Amerikos palikuonių žemėje, gyvena ir dirba gydytojas Vitas. Vietinių gyventojų pelnytai gerbiama asmenybė – lietuvis, niekada nebuvęs Lietuvoje.  Dėl ko šis nuostabaus likimo ir didelės širdies vyras ieškojo mūsų? Ko dairėsi ir ko ilgėjosi protėvių žemėje?

Ilgai ir kantriai, painiodamiesi ir padedami kitų žmonių, bandėme išraizgyti pono Vito Kiaušo giminės istoriją. Apie tai, kaip mums pavyko –

laidoje „Nacionalinė paieškų tarnyba“ – kovo 31 d., šeštadienį,  18.30 val. per LRT televiziją.

Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...