captcha

Jūsų klausimas priimtas

Fantastiškas penktadienis: „Daktaras Ne“ (Dr. No)

Vaidina: Sean Connery, Ursula Andress, Joseph Wiseman, Jack Lord, Bernard Lee, Lois Maxwell, Anthony Dawson, Zena Marshall, John Kitzmiller, Eunice Gayson, Peter Burton, Yvonne Shima

Tai pirmasis kino bondiados filmas. Džeimsas Bondas vyksta į Karibų jūros kurortus išsiaiškinti, kodėl čia startuojančios amerikiečių raketos vėliau keičia pradinį kursą ir yra sunaikinamos. Atvykęs į Jamaiką Bondas demaskuoja ir sunaikina piktadarį, nusikaltėlį daktarą Ne, kuris vadovauja žiauriai tarptautinei teroristinei organizacija „Spektras“.

Pirmą Džeimsą Bondą rinko visa Britanija. Britai nubalsavo už Seaną Connery. Šitaip aktorius buvo išrinktas iš 1000 kandidatų, tarp kurių buvo ir aktorius, pavarde Jamesas Bondas.

Britų žurnalo ,,Empire“ apklausa, Ursula Andress tapo etalonine Džeimso Bondo mergina. Scena, kur ji išlipa iš jūros, pagal ,,Channel 4“ 2003-iaisiais surengtą apklausą buvo pavadinta viena seksualiausių scenų kino istorijoje.

Garsusis Bondo posakis ,,My name is Bond. James Bond“, Jungtinių Valstijų Kino instituto 2005 m. apklausos duomenimis, užima 22 vietą iš 100 geriausių kino frazių. Šiame filme pirmą kartą ištarta frazė kino istorijoje tapo chrestomatinė.

Veiksmo trileris

Didžioji Britanija

1962

N-7

Režisierius: Terence Young

 Dr. No
(1962) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...