captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stillius“: kas šiuo metu svarbiausia Jurgitai Jurkutei-Širvaitei?

Aktorė, socialinių projektų iniciatorė, televizijos laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė beveik prieš metus susilaukusi dukros, džiaugiasi motinyste.
Aktorė<br> socialinių projektų iniciatorė<br> televizijos laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė.
Aktorė
socialinių projektų iniciatorė
televizijos laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė.

Šiandien ji pripažįsta, nenorinti savęs dalyti ir stengiasi laiku atsitraukti nuo darbų. „Dabar mano prioritetas – šeima“, – sako Jurgita, atvirai kalbanti apie nelengvai išgyventus metus, tvarką širdyje ir namuose, žvaigždės statusą ir požiūrį į gyvenimo prioritetus.

Dailės akademijos absolventė Janina Zibireva, svajojusi apie Niujorką, vieną dieną atsidūrė „Carite“. Savanorystė jai atvėrė akis ir paskatino žvelgti į mados socialumą. Ar mada gali pasitarnauti mažinant skurdą ir socialinę atskirtį? 

„Netrukus praeis metai, leidžiu sau verkti ir tai padeda“, – neslepia verslininkė Laima Mertinienė, po vyro Daliaus mirties besimokanti gyventi iš naujo. Kasdien ji stengiasi susikurti kuo daugiau veiklų, tikslų ir idėjų, bet sekasi sunkiai. „Nustojau dėvėti juodus drabužius, nes tai slegia kitus žmones. Pirmą kartą gyvenime bandau mokytis gyventi sau, nes visada tarnavau kitiems, kad ir mylimiems“, – sako moteris, pradėjusi verti karolius, atradusi  meditacijos poveikį, pasakojanti apie kitokius požiūrius į gyvenimą.

Laidos vedėja Violeta Baublienė.

„Stilius“ – kovo 31 d.,  šeštadienį, 19.30 val. per LRT televiziją.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...