captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Berniukas ir pasaulis“ (O Menino e o Mundo / Boy and the World)

Tėtei išvykus į miestą ieškoti darbo, mažojo Kukos gyvenimas kaime apsiverčia aukštyn kojom. Norėdamas susigrąžinti prarastą šeimą jis leidžiasi į paieškas. Tolstant nuo saugių namų, žengiant į civilizacijos gilumą palengva plečiasi berniuko akiratis...

Tėtei išvykus į miestą ieškoti darbo, mažojo Kukos gyvenimas kaime apsiverčia aukštyn kojom. Norėdamas susigrąžinti prarastą šeimą jis leidžiasi į paieškas. Tolstant nuo saugių namų, žengiant į civilizacijos gilumą palengva plečiasi berniuko akiratis. Kuką stebina begalinis gatvių tinkas, parduotuvių vitrinos, naktį nušviečiančios neoninės iškabos ir šiame industriniame peizaže klaidžiojantys gyvūnai – mašinos. Tai pasaka apie skirtumus tarp kaimo ir miesto, rankų ir mechaninio darbo, turtingų ir vargšų, bet svarbiausia – šio sąmyšio viduryje tarsi daina skambančias žmonių širdis ir sielas. Turtingą, karnavalo spalvomis nuspalvintą, fejerverkais nusagstytą filmo vaizdinę plotmę puošia savo grožiu nenusileidžiantys fleitos, sambos ir brazilų hiphopo garsai.

Nominuotas „Oskarui“ kaip geriausias animacinis filmas. Iš viso pelnė 13 kino apdovanojimų ir 8 nominacijas. Rodytas Vilniaus tarptautiniame festivalyje „Kino pavasaris“.

Animacinis filmas

Brazilija

2013

Režisierius: Alê Abreu

 Boy and the World
(2013) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...