captcha

Jūsų klausimas priimtas

Elito kinas: „Klubas“ (El Club / The Club)

Čilės pajūrio miestelyje gyvena keturi ekskomunikuoti įvairaus amžiaus katalikų kunigai. Vienuolė Monika rūpinasi, kad vyrai laikytųsi moralės ir griežtų gyvenimo taisyklių. Nors jų kasdienybė pilna maldų ir atgailos už praeities nuodėmes, laisvalaikiu jie treniruoja kurtų veislės šunis ir su jais dalyvauja komercinėse lenktynėse.

Vaidina: Roberto Farías, Antonia Zegers, Alfredo Castro, Alejandro Goic, Alejandro Sieveking, Jaime Vadell, Marcelo Alonso, José Soza, Francisco Reyes, Diego Muños, Gonzalo Valenzuela

Čilės pajūrio miestelyje gyvena keturi ekskomunikuoti įvairaus amžiaus katalikų kunigai. Vienuolė Monika rūpinasi, kad vyrai laikytųsi moralės ir griežtų gyvenimo taisyklių. Nors jų kasdienybė pilna maldų ir atgailos už praeities nuodėmes, laisvalaikiu jie treniruoja kurtų veislės šunis ir su jais dalyvauja komercinėse lenktynėse. Klausimas, kodėl šie vyriškiai atsidūrė tremtyje, lieka pakibęs, iki pasirodo penktasis kunigas, pedofilas. Jam atvykus aplink namus ima sukinėtis klaikiais kaltinimais besisvaidantis asmuo. Neatlaikęs spaudimo naujokas nusišauna. Bažnyčia atsiunčia specialų tyrėją ištirti įvykio, bet ar jam tikrai rūpi tiesa?

2015 m. Berlyno kino festivalyje filmas apdovanotas „Sidabriniu lokiu“. Iš viso pelnė 17 kino apdovanojimų ir 21 nominaciją. Rodytas Vilniaus tarptautinio festivalio „Kino pavasaris“ programoje.

Drama

Čilė

2015

S

Režisierius: Pablo Larraín

 The Club
(2015) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...