captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Du balsai – viena širdis“

LRT žiūrovai sulaukė įspūdingo reginio – į Lietuvą atkeliavo viso  pasaulio žiūrovų simpatijas užkariavęs muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“. Originaliu pavadinimu „Stand up for your country“ formatas jau rodomas Ispanijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Italijoje, Argentinoje, Lenkijoje.
Jurgita Jurkutė.
Jurgita Jurkutė.

Lietuvoje projektą kuria prodiuserių kompanija „TV PLay", o vedėjų vairas patikėtas naujam duetui: po ilgos pertraukos į televeziją sugrįžusiai, vienai mėgiamiausių TV vedėjų Jurgitai Jurkutei ir pasaulinio garso akordeonistui Martynui Levickiui.

Muzikinio talentų šou ašis – ypatingi, kraujo ryšiu susiję duetai. Mamos, tėčiai, seneliai,  dukros, sūnūs, broliai, seserys, anūkai demonstruos savo talentus  scenoje ir bandys belstis į žiūrovų širdis ir pakelti nuo kėdžių didžiulę auditoriją. Būtent pakelti, nes po kiekvieno žiūrovo kėde yra įrengtas sudėtingas mechanizmas, kuris reaguoja į judesį. Jei skambant dainai žiūrovai atsistoja, tai reiškia, kad atlikėjai pasiekė tikslą – daina ir iš scenos sklindanti emocija žiūrovams patiko. Kiekvienas atsistojęs žmogus duetui pelno balsą. Taigi, kiekvieno dueto vokalinius ir sceninius gebėjimus vertina net 200 teisėjų.

„Tai nuostabus televizinis formatas, kuriame susipina pramoga, populiarios dainos su dideliu emociniu krūviu. Būtent dėl emocinio jautrumo, nes pats šios laidos žanras angliškai yra įvardinamas ne įprastu žodžiu „entertainment“ (pramoginis), o „emotainment“ (emocinė pramoga)“, – sako laidos prodiuseris Laurynas Šeškus.

„Du balsai – viena širdis“ yra unikalus projektas jau vien tuo, kad scenoje dainuojantys žmonės bus puikiai vienas kitą jaučiantys,  būtinai susiję kraujo ryšiu. Viena vertus, jie scenoje patirs smagų nuotykį, parodys, ką moka ir gali. Kita vertus, atsidūrę prieš televizijos ir studijos žiūrovų auditoriją, jie pajus dar nepatirtas emocijas, įstabų artumo jausmą, pažins vienas kitą dar labiau. Juk muzika – stebuklingas dalykas, ji suartina.

 

Laidos kontaktai: Kristina Matulaitytė, kristina@tvplay.tv, tel.: 8620 71765

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...