captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba”

Pirmosios šio vakaro paieškos - labai įdomios, dramatiškos, menančios pokarį ir dvilypį anuometinį gyvenimą. Ieškoma buvusi medicinos seselė Saulynaitė,  pokary dirbusi Marijampolės ligoninėje, saugumo sulaikyta ir, tikėtina, ištremta. Šios moters ieško jai dėkingi žmonės.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

O štai pradėjusi savo įbrolio paieškas, Lina net nežino kur turėtume jo ieškoti – Lietuvoje, Vokietijoje ar dar kur kitur. Visos jos žinios apie įbrolį, kad jis, Juozas Briauka, gimęs 1971-ųjų spalį Vilkaviškyje, kad turėjo dukras Aureliją ir Ivetą Briaukaites, kurios  vienu metu gyveno netoli Kazlų Rūdos ar Kaune.

Nuo sukrečiančios tragedijos prasidėjo kitos šio vakaro paieškos. Vaikų  motiną nužudęs tėvas ilgam neteko laisvės, o mažieji našlaičiai daugybei metų buvo atskirti nuo jo giminių.

Ir prireikė nemažai laiko, didelių pastangų ir nemenkos drąsos, kol Stanislava ryžosi šiom paieškom.

Paskutinė šio vakaro istorija tarsi išniro iš kažkokios praėjusių šimtmečių gūdumos. Bent taip norėtųsi manyti, turint galvoje, kokia nyki dalia teko šios istorijos dalyvėms, moterims. Keliose kartose pasikartojantys beteisių moterų likimai. Vyrų smurtas, panieka ir priverstiniai, lemtingi sprendimai.

Būtent dėl tų anuometinių sprendimų, du broliai, žemaičiai, ilgai dvejoję, ir visgi neatlaikę nežinios,  kreipėsi pagalbos į mūsų laidą.

Nacionalinė paieškų tarnyba, 18.30 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...