captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Tautos aikštė“: ar lietuviai dar nori dirbti?

Jungtinės Karalystės spaudoje pasirodęs skandalingas interviu apie iš pašalpų gyvenančią lietuvę sukėlė pasipiktinimo bangą. Britų akyse lietuviai parodyti kaip veltėdžiai, o galbūt taip bandomos pridengti pačios Anglijos problemos?   
Laidos vedėja Andrius Tapinas.
Laidos vedėja Andrius Tapinas.

Jungtinės Karalystės spaudoje pasirodęs skandalingas interviu apie iš pašalpų gyvenančią lietuvę sukėlė pasipiktinimo bangą. Britų akyse lietuviai parodyti kaip veltėdžiai, o galbūt taip bandomos pridengti pačios Anglijos problemos? O kokia padėtis Lietuvoje? „Tautos aikštė“ klausia: ar lietuviai dar nori dirbti? Nuo ko tas noras priklauso, kokie yra darbdavių ir darbuotojų santykiai? O gal pašalpų gavėjų ir piktybinių bedarbių armija jau pranoksta dirbančiuosius?

Apie tai nacionaliniuose debatuose tiesioginiame LRT televizijos eteryje diskutuos Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto narys Mečislovas Zaščiurinskas, Akmenės rajono meras Vitalijus Mitrofanovas, Pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis, Aktyvių mamų sambūrio atstovė Rasa Paulavičienė, Darbo ir socialinių tyrimų instituto direktorius Boguslavas Gruževskis , verslininkas Antanas Guoga ir kiti studijos pašnekovai.

Laidos metu bus nutiesti tiesioginiai TV tiltai su Klaipėda ir Panevėžiu, kalbinami darbo nerandantys ar nenorintys ieškoti žmonės, Skype ryšiu bus susisiekta su Didžiosios Britanijos žurnalistais, ten dirbančiais lietuviais ir jiems pašalpų klausimais talkinančiais verslininkais.

Karšta diskusija nacionaliniuose debatuose „Tautos aikštė“ – ketvirtadienį 21:15 per LRT televiziją. Vedėjas Andrius Tapinas. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...