captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba”

Pirmųjų vakaro paieškų iniciatorius, ponas Adolfas, surašė mums visą sąrašą žmonių, kurių ieško. Radistų, kurie kadaise, bemaž prieš 60 metų kartu su juo tarnavo Minske, karinės aviacijos daliniuose.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Tenkindami jo prašymą su ilgėliausiu sąrašu turbūt turėtume lakstyti mėnesių mėnesiais. O Adolfas vis nekantravo, vis ragino, paskubėti...

Na o pirmojoje šio televizijos sezono laidoje pasakojome apie vieną garbaus amžiaus poną, Vytautą, kuris po ilgų dvejonių ryžosi ištrūkti iš daugiametės vienatvės ir susirasti gimines, su kuriais dėl šiandien nė neatsekamų priežasčių niekada ir nebendravo.

Ir štai po pusmečio sulaukėme žinių iš pono Vytauto. Skambino mums, kad padėkotų. Už ką?

Laidos pabaigoje papasakosime apie paieškas, dėl kurių esame labai dėkingi gausybei žmonių, kurie nepažįsta ir nepažinojo šios istorijos dalyvių. Niekaip nėra susiję su jų gimine, tačiau supratę mūsų pastangas padėti susijungti dar vienai šeimai, tiesiog neliko abejingi ir padarė viską, kad šios paieškos kuo greičiau būtų sėkmingai baigtos.

O viskas prasidėjo nuo Airijoje gyvenančio Olego paieškų skelbimo. Ieškojo Lietuvoje savo pusseserės Larisos. Niekada nėra jos matęs, tačiau ieškojo visą gyvenimą. Tarsi norėdamas  grąžinti jai moralinę skolą, tarsi bandydamas bent kiek sušvelninti kadaise likimo jai padarytą skriaudą.

Šeštadienį, 18.30 val. Vedėja Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...