captcha

Jūsų klausimas priimtas

Europos kinas: „Svajoti nėra kada“ (Keine Zeit für Träume)

Vienuolikmetė Merlė per pamokas negali susikaupti, jos mintys vis kažkur klajoja. Kai mokytoja pasiūlo tėvams atsiimti mergaitę iš mokyklos, šie susirūpina, nuveda dukterį pas gydytoją ir tas diagnozuoja jai dėmesio trūkumo sindromą. Bet tėvai nusprendžia vaikui neduoti psichotropinių vaistų ir bando padėti patys.

Vaidina: Greta Bohacek, Uwe Jellinek, Petra Kelling, Stella Kunkat, Franziska Neiding, Anneke Kim Sarnau, Harald Schrott, Lukas Schust

Vienuolikmetė Merlė per pamokas negali susikaupti, jos mintys vis kažkur klajoja. Kai mokytoja pasiūlo tėvams atsiimti mergaitę iš mokyklos, šie susirūpina, nuveda dukterį pas gydytoją ir tas diagnozuoja jai dėmesio trūkumo sindromą. Bet tėvai nusprendžia vaikui neduoti psichotropinių vaistų ir bando padėti patys. Sudaro griežtą grafiką ir visi pasikeisdami su ja mokosi. Netrukus tai paveikia šeimą, trukdo tėvams dirbti, o paauglė sesuo jaučiasi apleista. Tačiau Merlės savijauta negerėja. Padėtis darosi vis labiau įtempta ir tėvai susimąsto: ką daryti, kad visi galėtų vėl normaliai gyventi?

Drama

Vokietija

2014

N-7

Režisierė: Christine Hartmann

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close