captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: kuo baigėsi žinomų moterų pastangos lieknėti

Kas antra Lietuvos paauglė laikosi dietos. Kas ketvirta moteris nepatenkinta savo svoriu. Dainininkė Valerija Iljinaitė, patekusi į pramogų pasaulį, sulaukė prodiuserių reikalavimo numesti penkis kilogramus. Viskas baigėsi anoreksija ir depresija. Verslininkė Liucina Rimgailė net nesuprato kaip prarado keliolika kilogramų, nors neketino lieknėti.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.

Kas antra Lietuvos paauglė laikosi dietos. Kas ketvirta moteris nepatenkinta savo svoriu. Dainininkė Valerija Iljinaitė, patekusi į pramogų pasaulį, sulaukė prodiuserių reikalavimo numesti penkis kilogramus. Viskas baigėsi anoreksija ir depresija. Verslininkė Liucina Rimgailė net nesuprato kaip prarado keliolika kilogramų, nors neketino lieknėti.  Irgi atsidūrė Valgymo sutrikimų centre. O jo vadovė psichoterapeutė Brigita Baks sako, jog dietos ir siekis numesti svorio dažnai baigiasi nevaisingumu, depresija, prarastais dantimis ir net mirtimi. Ar verta rizikuoti dėl siekio tapti modeliu, ketinimo prisitaikyti prie pramogų pasaulio standartų ar vilties įsisprausti į geidžiamą suknelę?

Politikas Tadas Langaitis sukūrė „Baltąsias pirštines“ ir dar neseniai gaudė nesąžiningus politikus ir bandė juos sodinti už grotų. Tapęs parlamentaru pats atsirado kitoje barikadų pusėje ir joje nepritapęs ką tik paskelbė paliekantis Seimą. Kuo įdomus šis žmogus, kodėl jis neatlaikė sisteminio darbo ir mąstymo? Ir kodėl Tadas piliečius skatina išeiti iš komforto zonos?

Vaida Grikšaitė-Česnauskienė seniau buvo minima kalbant apie grožio konkursus. Laimėjusi „Mis Klaipėda“ ir „Mis Lietuva“ vardus, tapusi futbolo žaidėjo Deivido Česnauskio žmona, ji iškeliavo paskui vyrą į Škotiją ir pripažįsta, jog  gyvenimas nuo ankstesniojo skiriasi tarsi diena nuo nakties. Trečią kartą tapusi mama, Vaida patyrė naujos kasdienybės rutinos ir džiaugsmo. Kada baigiasi svajonės ir prasideda tikroji meilė?

„Stilius“ kovo 3 d., 19.30 val., per LRT TELEVIZIJĄ. Vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...