captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba”

Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Pirmosios vakaro paieškos – dar laukia savo žiūrovo, laukia, kada bus išgirstos tų, kurie galėtų padėti jas išnarplioti. Birutė ir jos sesuo Jūratė ieško pusbrolio – Žilvino Vailionio, Laimos ir Romo Vailionių sūnaus, gimusio 1982-tųjų kovo 26 dieną. Mūsų žiniomis Žilvinas šiuo metu gyvena kažkur Kaune. Tačiau niekaip nepavyksta išaiškinti, kokiu adresu.

Kita istorija atkeliavo pas mus iš tolybės – iš Krasnojarsko krašto. Būtent ten, speiguotame Ačinske, gyvena vaikinas labai lietuvišku vardu - Vytautas. Jis dar pernelyg jaunas, kad galėtų žinoti apie tai, kokius niūrius prisiminimus tremtiniams iš Lietuvos, ir ne tik, žadina šis kraštas, tačiau jis gerai žino, kad to, kurio ilgisi, turėtų ieškoti čia, Lietuvoje.

Laidos pabaigoje – ketvirtoji, jau paskutinė istoriją, kurią atsivežėme iš Azerbaidžano. Supažindinsime su dar viena šeima, su kuria susitikome Azerbaidžano sostinėje Baku. Buvome labai laukiami šioje šeimoje, nors pats paieškų kaltininkas, jūrininkas, tolimojo plaukiojimo kapitonas azerbaidžanietis Nemanas, tuo metu, kai mes skridome į Baku, skrido link Pietų Afrikos, Keiptauno. Tačiau tai nė kiek nesukliudė jo paieškoms.

Nacionalinė paieškų tarnyba, šeštadienį, 18.30 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...