captcha

Jūsų klausimas priimtas

Europos kinas: „Fantomų gniaužtuose“ (Hirngespinser)

Simonas išgyvena savo pirmąją meilę. Jis iki ausų įsimylėjęs žavią ir išmintingą Vereną. Tačiau jo tėvui, kenčiančiam nuo šizofrenijos, atsinaujina liga ir Simonas atsiduoda savo motinos bei sesers globai. Tai reikalauja daug pastangų, tad romantikai laiko nebelieka. Simonas greitai supranta, kad negali pakeisti kitų gyvenimo, keistis gali tik jis pats.

Vaidina: Jonas Nay, Tobias Moretti, Stephanie Japp, Ella Frey, Hanna Plaß, Stefan Hunstein, Michael Kranz, Susane Schröder, Marcus Calvin, Johannes Silberschneider, Jörg Witte

Simonas išgyvena savo pirmąją meilę. Jis iki ausų įsimylėjęs žavią ir išmintingą Vereną. Tačiau jo tėvui, kenčiančiam nuo šizofrenijos, atsinaujina liga ir Simonas atsiduoda savo motinos bei sesers globai. Tai reikalauja daug pastangų, tad romantikai laiko nebelieka. Simonas greitai supranta, kad negali pakeisti kitų gyvenimo, keistis gali tik jis pats. Emociškai įtaigi istorija pasakoja apie pirmos meilės išgyvenimus ir sūnaus pasiaukojimą tėvui, šeimai.

Tobias Morettis pelnė Bavarijos kino apdovanojimą. Apdovanotas ir geriausias aktorius debiutantas Jonas Nay. Vokiečių Adolfo Grimme’s vardo prizo nominacija skirta už geriausią vaidybinį filmą. Rodytas San Paulo tarptautiniame kino festivalyje.

Drama

Vokietija

2014

N-14

Režisierius: Christian Bach

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...