captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nes man tai rūpi“: kokią valstybę sukūrėme per 100 metų?

Šventinį savaitgalį kalbėsime apie mūsų valstybę, kurią laisvai kūrėme tik 50 metų. Kokį kelią nuėjome, ką pasiekėme, kas mums svarbu šiandien?  
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Savo valstybę dažniausiai vertiname kritiškai – didelė socialinė atskirtis ir skurdas, vis spartėjanti emigracija, tuštėjantys miestai, nesprendžiamos švietimo, sveikatos apsaugos ir kitų sistemų problemos.  Tačiau mūsų ekonomika stiprėja, mes  turime žodžio ir judėjimo laisvę, turime visas galimybes ugdyti pilietinę visuomenę ir patys ginti savo teises bei kovoti už socialinį teisingumą.

Apie mūsų laimėjimus ir praradimus, apie istoriją ir ateitį – pokalbis studijoje. Laidoje dalyvauja keturi labai skirtingi pašnekovai, atstovaujantys ekonomikai, žiniasklaidai, mokslui ir kultūrai: Lietuvos socialinių tyrimų centro Darbo rinkos tyrimų instituto vadovas, VU prof. dr. Boguslavas Gruževskis, Lietuvos žurnalistikos centro vadovė, žurnalistikos dėstytoja ir žiniasklaidos tyrėja Vilniaus ir Vytauto Didžiojo universitetuose dr. Džina Donauskaitė, VU Azijos ir transkultūrinių studijų instituto direktorius  dr. Vytis Silius ir  Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas rašytojas Sigitas Parulskis.

Laidą veda Jolanta Kryževičienė.

Režisierė Jolanta Stripeikienė.

„Nes man tai rūpi“  – vasario18 d., sekmadienį,  18.00 val. per LRT KULTŪRĄ.

Laida kartojama vasario 20 d. 13.35 val.

 

https://www.facebook.com/nesmantairupi/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...