captcha

Jūsų klausimas priimtas

Europos kinas: „Ryžtingoji Šarlin“ (Charleen macht schluss / About a Girl)

Šarlin dar nėra nė šešiolikos. Išgyvenusi po bandymo žudytis ji siekia atkurti dvasinę pusiausvyrą, o tai ne taip paprasta. Jos motina Sabinė išvarė iš namų tėvą Džefą ir dabar gyvena su dukters biologijos mokytoju. Mergaitė susipykusi su savo geriausia drauge Iza. Ir pagaliau labai išsiblaškiusio psichoterapeuto kabinete ji susiduria su bendraklasiu Linu – pirmūnu ir nevėkšla, kurio nemėgsta visi bendraklasiai.

Vaidina: Jasna Fritzi Bauer, Heike Makatsch, Aurel Manthei, Simon Schwarz, Lauritz Greve, Dorothea Walda, Amelie Plaas-Link, Sandro Lohmann, Nikolaus Frei, Heike Koslowski

Šarlin dar nėra nė šešiolikos. Išgyvenusi po bandymo žudytis ji siekia atkurti dvasinę pusiausvyrą, o tai ne taip paprasta. Jos motina Sabinė išvarė iš namų tėvą Džefą ir dabar gyvena su dukters biologijos mokytoju. Mergaitė susipykusi su savo geriausia drauge Iza. Ir pagaliau labai išsiblaškiusio psichoterapeuto kabinete ji susiduria su bendraklasiu Linu – pirmūnu ir nevėkšla, kurio nemėgsta visi bendraklasiai. Jie susidraugauja. Ir pamažu šie beviltiškų nuotaikų apimti paaugliai suranda kelią į gyvenimo džiaugsmą.

Bavarijos kino festivalyje kaip geriausia aktorė apdovanota Jasna Fritzi Bauer. Iš viso filmas pelnė 8 kino apdovanojimus ir 3 nominacijas.

Drama

Vokietija

2014

N-7

Režisierius: Mark Monheim

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close