captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Sikarijus: narkotikų karas“ (Sicario)

Jauna FTB agentė Keit Meiser dalyvauja didžiuliame reide prieš narkotikų platintojus. Žiniasklaida ir visuomenė negali patikėti, kad Meksikos kartelis įsikūręs pačioje Arizonos valstijos širdyje – visai prie pat jos sostinės. Vis garsiau aidint reikalavimams imtis veiksmų, valdžios atstovai nusprendžia smogti priešui jo teritorijoje.

Vaidina: Emily Blunt, Benicio Del Toro, Josh Brolin, Victor Garber, Jon Bernthal, Daniel Kaluuy, Jeffrey Donovan, Raoul Max Trujillo, Julio Cesar Cedillo, Hank Rogerson, Bernardo Saracino

Jauna FTB agentė Keit Meiser dalyvauja didžiuliame reide prieš narkotikų platintojus. Žiniasklaida ir visuomenė negali patikėti, kad Meksikos kartelis įsikūręs pačioje Arizonos valstijos širdyje – visai prie pat jos sostinės. Vis garsiau aidint reikalavimams imtis veiksmų, valdžios atstovai nusprendžia smogti priešui jo teritorijoje. Parengiamas kruopštus planas pašalinti narkotikų kartelio vadeivas. Surenkama patyrusių FTB bei kitų vyriausybinių jėgos struktūrų agentų grupė, į kurią patenka ir puikiai pirmojo reido metu užsirekomendavusi Keit. Jaunatviško naivumo nestokojanti agentė netrukus susiduria su žiauriausia narkotikų karo realybės versija. Mergina supras, kad šiame kare ne tik nėra jokių taisyklių, bet ir savaime suprantami dalykai ne visuomet tokie, kokie atrodo. Nuolatinis pavojus, įtarumas, klastos, išdavystės, cinizmas ir nenusakomas žiaurumas privers ją kitomis akimis pamatyti ne tik aplinkinį pasaulį, bet ir pačią save.

Filmas nominuotas 3 „Oskarams“ ir 3 BAFTA apdovanojimams. Rodytas Kanų tarptautinio kino festivalio konkursinėje programoje. Iš viso pelnė 15 kino apdovanojimų ir 153 nominacijas.

Kriminalinis trileris

JAV

2015

N-S

Režisierius: Denis Villeneuve

 Sicario
(2015) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...