captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gyvenimas“: „Dakaro džentelmenas“ Vaidotas Žala mylimąją sutiko... pažinčių svetainėje

„Nesu labai romantiška antra pusė, kartais grįžtu pavargęs, niurzgantis, nes namai – mano tvirtovė, kurioje emociškai atgaunu jėgas. Tačiau Giedrė puikiai  žinojo, su kuo susideda“, – jau šį vakarą 19.30 val. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Gyvenimas“ apie širdies reikalus prabils lenktynininkas Vaidotas Žala.

Tik ką su Dakaro vilku Sauliumi Jurgelėnu įveikęs „vyriškumo išbandymu“ vadinamą bekelės ralį ir patekęs į auksinį dvidešimtuką, šiandien V. Žala jėgas mėgina atsigauti namuose arba ilgai vaikščiodamas gamtoje. Tiesa, maratonus 30-metis lenktynininkas eina ne vienas, o su penkeriais metais jaunesne mylimąja Giedre Bernatavičiūte. Ji šiemet Vaidotui padėjo ruoštis Dakarui – pakavo konservus, pirko vitaminų, vėliau buvo ištikimiausia kelias savaites trukusių lenktynių sirgalė, o namuose grįžtančio mylimojo laukė su mėgstamiausia jo vakariene – vištiena su ryžiais.

„Susipažinome per pažinčių programėlę“, – juokiasi Giedrė ir čia pat prisipažįsta, kad į plačią V. Žalos šypseną televizoriaus ekrane pirmoji dėmesį... jos mama. Moteriai sportininkas pasirodė nuoširdus, todėl, kai po kurio laiko dukra pranešė einanti į pasimatymą su juo, sunkiai tuo galėjo patikėti. „Didelių vilčių nedėjau, galvojau išgersim kavos ir tiek, tačiau tądien namo grįžau gerokai po vidurnakčio“, – apie pažinties pradžią šįvakar atviraus „Dakaro džentelmeno“ mylimoji.

Jaukiuose, šviesiuose savo namuose Vilniuje apie asmeninį gyvenimą Vaidotas kalba pirmą kartą, todėl šiek tiek jaudinasi. Kur kas lengviau jam prisiminti karjeros pradžią. Pirmą kartą Lietuvos automobilių ralyje V. Žala apsilankė būdamas vos dešimties. Tuomet pažiūrėti tikrų vyrų sporto sūnų nusivedė tėvas. Greitis, cypiančios automobilių padangos ir išmetamųjų dujų kvapas įžiebė kibirkštį jaunuolio širdyje. Tačiau baigęs mokyklą Vaidotas sėdo ne už lenktyninės mašinos vairo, o į lėktuvą – išvyko į Londoną studijuoti ekonomiką ir buhalteriją, nes visada svajojo apie prestižinį, gerai mokamą darbą Anglijos sostinėje. Vis dėlto lietuvio planas neišdegė, bet dėl to V. Žala dabar tik dėkoja likimui.

Pirmasis atviras Vaidoto Žalos ir jo mylimosios Giedrės interviu apie pažintį, sportinius iššūkius ir gyvenimą drauge – jau šį vakarą 19.30 val. LRT laidoje „Gyvenimas” su Edvardu Žičkumi.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...