captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Titulinis puslapis“ (The Front Page)

XX amžiaus trečiojo dešimtmečio Čikaga. Jaunas talentingas žurnalistas Hildis Džonsonas nori palikti įtakingo ir populiaraus dienraščio redakciją. Tokiam sprendimui jį pastūmėja mylima mergina Pegi, kurią jis nori vesti ir kartu išvykti į Filadelfiją. Tačiau tokio populiaraus žurnalisto, kurio straipsniai padeda kelti leidinio tiražą, labai nenori netekti vyriausiasis redaktorius...

Vaidina: Jack Lemmon, Walter Matthau, Susan Sarandon, Vincent Gardenia, David Wayne, Allen Garfield, Austin Charles Pendleton, Charles Durning, Herb Edelman

XX amžiaus trečiojo dešimtmečio Čikaga. Jaunas talentingas žurnalistas Hildis Džonsonas nori palikti įtakingo ir populiaraus dienraščio redakciją. Tokiam sprendimui jį pastūmėja mylima mergina Pegi, kurią jis nori vesti ir kartu išvykti į Filadelfiją. Tačiau tokio populiaraus žurnalisto, kurio straipsniai padeda kelti leidinio tiražą, labai nenori netekti vyriausiasis redaktorius Valteris Bernsas. Kad sulaikytų Džonsoną, jis jį įtraukia į nekaltai nuteisto vyruko gynimo kampaniją.

Po šio filmo aktorių Džekas Lemonas ir Volteris Matau tapo labai populiarūs ir dar ne kartą kartu vaidino įvairiuose filmuose.

Filmas nominuotas 3 „Aukso gaubliams“: kaip geriausia komedija, geriausias vyro vaidmuo Džekui Lemonui ir Volteriui Matau. Iš viso pelnė 2 apdovanojimus ir 1 nominaciją.

Komedija

JAV

 The Front Page
(1974) on IMDb

1974

N-7

Režisierius:  Billy Wilder

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...